Bebek Hırka Modelleri

Bebek Hırka Modelleri
A+
A-

Küçük bebeği olanlar iyi bilir bebekler için en çok kullanılan örgülerin başında bebek hırka modelleri gelmekte. Bebek için hırka sadece kış aylarında kullanılmıyor. Küçük olduklarından bebekleri üşütmemek için her mevsimde elinizin altında bebek hırkası bulunmalı. Bizde sizlere fikir olması için çok beğenilen bebek hırkası modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Daha fazla bebek örgüsü modelini ve yapılışlarını sitemizde örgü modelleri bölümümüzde bulabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebekler için Örgüler

Bebek daha doğmadan onun için örgüler örülmeye başlanır. Yeni doğan bebek için örgü yapacaklara fikir olması için bir kaç bebek örgü modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Yelek Örgü Modelleri

Örgü teknikleri içinde en çok tercih edilen şiş örgü ile yapılmış, erkek bebekler için ve kız bebekler için yelek örnekleri, son zamanların en moda yelek örgü modelleri sizlerle.

Tığ İşi Bebek Yelekleri:

Tığ ile yapılan örgüleri tercih edenler için, her yaştaki bebekler için örebileceğiniz, birbirinden değişik ve farklı bir çok örneğin en beğenilen modellerini sizler için bir araya getirdik.

Kız Bebek Yelekleri:

Bebek örgüsünde çok yapılan ve çok fazla çeşide sahip olan kız bebek yeleklerinin bu modellerinide resimleri büyüterek sizlerde yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Bebek yeleği dedi ki:

    çok şirin yelek modelleri var. hepsi birbirinden güzel :)