Bildiklerinizden Farklı Muhteşem Yelek Modeli

Bildiklerinizden Farklı Muhteşem Yelek Modeli
A+
A-

Bildiklerinizden çok farklı, görülmesi ve örülmesi gereken şiş örgü yelek örneğini mutlaka sizler de yapın diye ayrıntılı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Yapması gerçekten kolay. Çok ağır duran çok ağır görünen yelek modellerinden bir tanesi karşınızda.
Hem büyükler için yapılan örgüler de hem de birçok değişik örgü de, özellikle bebek örgülerinde kullanabileceğiniz muhteşem bir şiş örgü yelek örneği karşınızda. Örneği yaparken alt kısmına lastik örgü uygulamalısınız. Alt kısmına uygulanan lastik örgü sayesinde hem daha güzel duran, hem de sarkma yapmayan bir model. Özellikle bebek yelekleri yapacaksanız bir ters bir düz ya da iki ters iki düz lastik örneğini uygulayabilirsiniz herkesin kolayca yapabileceği gösterişli ve ağır örgü modeli.

Çıtı pıtı gösterişli bir model olan bu örgü modelinin ayrıntılı yapılış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu güzel modeli bebek örgülerinde hatta erkek bebekler için yapacağınız erkek bebek yelek örneği olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni yelek modellerinde, hatta bere modelleri için çok kullanılan, çok yakışan örgü modeli. Bu model delikli yani ajurlu bir model olduğundan yazlık örgüleriniz için de kullanabilirsiniz.

Bildiklerinizden Farklı Muhteşem Yelek Modeli 2

Bildiklerinizden Farklı Muhteşem Yelek Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinin içinde bebek yelek modeli olarak yakıştırdığım bu örneğin ayrıntılı yapılışının adım adım gösterildiği videoyu izleyerek, hemen sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.