Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 – BİM kataloğunda neler var?

Alışveriş için uygun seçenekler sunan Bim marketleri 9 Nisan 2021 Cuma BİM aktüel kataloğunu 3 sayfa olarak sundu. BİM’de bu cuma; Çeşitli bebek ve çocuk ürünleri, Dijitsu 43 İNÇ Full HD Uydu Alıcılı LED TV, Fakir Dik Durabilen Süpürge, Kumtel Cam Ankastre Set, Otomatik Kahve & Baharat Öğütücü, Chef’s İkili Tava gibi birçok ürün indirimli fiyatlar ile yer alıyor.

BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 – 1. SAYFA

Bim Aktüel ürünler kataloğunun 1. sayfasında çift yönlü kullanılabilen bebek arabası, pratik mama sandalyesi, ahşap çocuk masa sandalye seti, çift yönlü kullanılabilen kanguru, sallanan oyuncak at, bebek ürünleri, bebekler için su kovası, küvet, güvenlik ürünleri mama önlüğü gibi çeşitli ürünlerin yanı sıra oyuncaklar da yer almakta.
BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 - 1. SAYFA

BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 – 2. SAYFA

Bim Aktüel ürünler kataloğunun 2. sayfasında ise organik bebek takımı, 5 parça hastane çıkışı seti, bebek tulum, pamuk lastikli bebek çarşafı, çıtçıtlı tulum, bebek battaniyesi, reflü yatağı, anne yanı bebek yatağı, pijama takımı ve bebek nevresim takımı gibi ürünler yer almakta.
BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 - 2. SAYFA

BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 – 3. SAYFA

Bim Aktüel ürünler kataloğunun 3. ve son sayfasında ise desenli ve şönil seccade, gül kokulu tesbih, başörtüsü, fakir dik durabilen süpürge, Dijitsu Full HD TV, elektrikli tekli ocak, telefon tutucu, cam ankastre set, yaka mikrofonu, karnıyarık tenceresi, baharat öğütücü, powerbank, mouse, yüz temizleme seti ve kek kalıbı gibi çeşitli mutfak ürünleri bulunuyor.
BİM Aktüel Cuma kataloğu 9 Nisan 2021 - 3. SAYFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu