Aktüel Ürünler

BİM aktüel kataloğu 6 Nisan 2021 – BİM kataloğu ürünleri neler?

Alışveriş için uygun seçenekler sunan Bim marketleri 6 Nisan 2021 Salı BİM aktüel kataloğunu 2 sayfa olarak sundu. Bu hafta aktüel ürünlerde özellikle büyük boy yemeklik ürünler, kahvaltılık çeşitleri ve hazır et ürünleri olacak. Şimdi BİM kataloğu aktüel ürünleri neler ve 6 Nisan 2021 Salı günü satışta olacak ürünler kaç liradan satışa çıkacak beraber inceleyelim.

Bim Aktüel kataloğunun ilk sayfasında domates ve biber salçası, tahin, çiçek balı, Osmancık pirinç, pilavlık bulgur, buğday unu, ton balığı, nar ekşisi, tavuk çeşnisi, kuru sele siyah zeytin, çorba çeşitleri, margarin paketi, noodle, keçi boynuzu özü, çikolata dolgulu helva, bal kabağı reçeli, keçi sütü reçeli, ananas reçeli ve havuç reçeli gibi ürünler bulunuyor.

BİM aktüel 6 Nisan 2021 – 1. Sayfa

BİM aktüel kataloğu 6 Nisan 2021 - BİM kataloğu ürünleri neler? 2

BİM aktüel kataloğu 6 Nisan 2021 – 2. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun ikinci sayfasındaki ürünler arasında ise 5 kg yoğurt, kefir, kaşar peyniri, tuzsuz toprak tereyağı, tam yağlı inek peyniri, dondurulmuş köfte çeşitleri, labne, dana kangal sucuk, dana kavurma, İskender soslu piliç döner, dondurulmuş pizza tost, piliç köfte, piliç fileto, şerbetli baklava, dana uzun sosis ve dondurulmuş peynirli su böreği gibi ürünler bulunuyor.

BİM aktüel kataloğu 6 Nisan 2021 - BİM kataloğu ürünleri neler? 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu