Yelek Modelleri

Çiçekli Yoncalar En Moda Yelek Modeli

Çiçek açan yonca dalları halinde hazırlanan, ters yüzden kurulan ve muhteşem duran yelek modelinin en kolaylarından bir tanesi karşınızda. Hangi renkteki iple yaparsanız yapın kendini gösteren ve kesinlikle sarkma sarkma yapmayan bu örgü modelini herkes kolayca yapabilsin diye karşınızdayız. Örnek o kadar güzel duruyor ki örneğin taban kısmına sadece düz örülerek hazırlanan tor örgü uygulayabilirsiniz. Bol ajurlu yani bol delikli olarak örülen örgü modellerinden olduğu için yazlık örgülerin her çeşidinde de kullanabilirsiniz.
Hem büyükler için yapılan hem de küçükler için yapılan her çeşit örgüye yakışan bir şiş örgü modeli özellikle bebek yelek modellerinde, erkek yelek örneklerinde ya da çocuk hırka modellerinde uygulamanızı tavsiye ederim. Örneğin kuruluşu örgünün ters yüzünde olduğu için kendinden kabartmalı duran ve gösterişli örgü modelinin her şeye beğenileri toplayacak türden orta kısmında yapılan değişik ara modelini de öğrenmenizi tavsiye ederim.
Daha değişik yapacağınız örgü tekniklerinde bu güzel ve gösterişli örgü modelini uygulayabilirsiniz hem çok ip yemeyen hem de kısacık zamanında biten muhteşem yelek örneğini herkes kolayca örebilir herkese şimdiden kolay gelsin

Çiçekli Yoncalar En Moda Yelek Modeli 1

Çiçekli Yoncalar Yelek Örneği için Malzemeler

  • 2,5 numara şiş
  • Alize yün ince ip
  • Makas
  • Düğmeler
  • Dikmek için iğne
  • Tüm yelek modelleri bu linkte

Çiçekli Yoncalar Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Kaynak Youtube : Örgü Güneşi

Birbirinden güzel yelek modelleri için aşağıdaki konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

150+ BAYAN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ 2022

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu