Gelinlik Modelleri

Çocuk Gelinlik Modelleri

Gelinlik küçük yaşlardan itibaren bayanların hayallerini süsleyen bir kostüm olmuştur. Çocuk Gelinlik Modelleri, Akraba, arkadaş ve ya tanıdıkların düğünlerinde etrafta koşuşturan minik gelinlerimize çok yakışıyor. Genelde 0-6 yaş grubu olmak üzere bütün kız çocuklarında gelinlik merakı görülür. Minik kızlarımıza gelinlikler çok yakışır ve giydiklerinde kendilerini prenses gibi hissederler. Sevgili anne ve babalar minik kızlarınızın gelinlik seçimlerinde onlara yardımcı olabilmeniz adına 2017 çocuk gelinlik modelleri arasında bulunan en güzelleri sizler için araştırdık. Çocuk Gelinlik Modelleri seçiminde nelere dikkat edilmesi, ne tür aksesuarlar kullanılması gerektiğine gelin birlikte bakalım.

Kız çocuklarının fikrini almanız onları öncelikle bir birey olarak mutlu eder. Genelde kız çocukları kabarık etekli gelinlik modellerini tercih ederler. Çocuk gelinliğinin kızımızın yaşına, vücuduna ve gelinliğin renginin ten rengine uyumu çok önemlidir.
2016 çocuk gelinlik modelleri incelendiğinde renk çeşitliliği görmekteyiz. Beyaz, kırık beyaz, mavi, pembe, turuncu, kırmızı, bordo, yeşil ve son yıllarda çok popüler olan pudra rengi de kullanılmaktadır. Bazı çocuk gelinlik modellerinde farklı renklerde, eteklerde veya kollarda biyeler kullanılabilir. 2016 ve 2017 çocuk gelinlik modellerin de renkli kuşaklar göze çarpar. Hatırlarsınız ki geçtiğimiz yıl bayan gelinliklerinde siyah kuşak çok moda idi. Şimdi ise çocuklarda farklı renklerde saten ve ya şifon kuşaklar arkadan etek kuyruğuna kadar uzanmış biçimde karşımıza çıkıyor. Çocuk gelinlik modellerinde süsleme olarak pullar, boncuklar, kurdeleler, biyeler, kuşaklar, tüller, sade danteller ve arkadan fiyonk tercih edilebilir. Modellerde ise kayık yaka, v yaka, askılı ve kalın askılı modellerde kız çocukları daha rahat eder. Çocuk Gelinlik Modelleri, yerlere sürülen değil daha kısa modeller de minik prenseslerimizin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Gelinliği tamamladıktan sonra ona uygun, çok abartılı olmayan bir saç ve gelinlik detayında bulunan, aynı renkte bir kurdele saça takılabilir. Taç, kese, minik bir çanta ve ya süslü bir sepet ile çocuk gelinliğini detaylandırabilirsiniz. Her şey tamamlandığına göre şimdi minik prensesimizi masalına yolcu edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu