Gelinlik Modelleri

Gelinlik Koleksiyonları

Her genç kız, hayalindeki gelinliğe bir gün kavuşmak ister. Sevdiği insanla beraber bir ömür mutlu olmak ve hayallerinde kurduğu o güzel gelinliğe de düğün döneminde arayıp bulmak için çok çaba sarf eder. Küçük kızlar bile, herhangi bir gelinlik modeli gördüklerinde, hemen dikkatini gelinliğe yöneltir. Bir kız için gelin olmak, hayallerindeki gelinliğe sahip olmak ona çok mutluluk getirecektir.

Gelinlik modelleri her yıl değişmektedir. Bundan dolayı da her yıl gelin olacak genç kızlar o sene hangi model moda ise tercihini o yönde yapar. Böylece hem modaya uymuş daha modern bir gelinliğe sahip olmuş olur hem de kendi hayallerindeki gelinliğe sahip olmuş olur. Evleneceği zaman giyeceği gelinliğin çok güzel olmasını isterler. 2016 ve 2017 gelinlik koleksiyonları içinde bu sene etek kısmının daha kabarık olduğu modeller dikkat çekmektedir. Taşlı modeller yine genç kızların daha çok dikkatini çeker. Çünkü o gün parıl parıl dikkat çekmek ve bütün ilginin de kendi üzerinde olmasını isterler.

Gelinlik koleksiyonları arasında sade modeller genellikle tercih edilmez çünkü düğün zamanında daha çok dikkat çekmek ve eşsiz bir güzelliğe sahip olmak için daha çok taşlı ve kabarık modeller sevilmektedir. Tabii ki düğününüzü nerede yapacağınızın da bu konuda oldukça büyük etkisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu