Yelek Modelleri

Çok Beğeneceğiniz Küçüklere Büyüklere Bebek Yelek Modeli

İki şiş kullanılarak yapılan hem gösterişli hem de kolay yelek modellerinden bir tanesi olan bu değişik bağlamalı örneği sizlerde kolayca yapabilin diye ayrıntılı yapılışı ile sizlerleyiz. Her şey ile dikkatleri çeken ve görüntüsü ile beğenileri toplayan örgümüzü hem erkek bebek yelek örneklerine de hem de kız bebek modellerine kullanabilirsiniz. Küçüklere ve büyüklere çok yakışan örgüyü kısa zamanda yapıp hazırlayabilirsiniz.
Motif motif yapılan ve devam edilen tek sıra halinde hazırlanan örnek yapılışında taban kısmına lastik örgü uygulamanıza da gerek kalmıyor. Ağır örgü modellerinden bir tanesi olduğu için özellikle anne yani kaynana yelek modellerinde uygulayabilirsiniz. Erkekler için yapabileceğiniz hırka ve süveter modellerine de çok yakışacağını düşündüğüm bu iddialı model örgünün ters yüzünde kurulan örgülerden bir tanesi.
Ne kadar yıkarsanız yıkayın, ne kadar kullanırsanız kullanın kesinlikle sarkma yapmayan ve şekli bozulmayan kalıp gibi duran örgü modelini sizler de kolayca yapabilirsiniz. Bütün püf noktalarını ve ayrıntılı yapılışını alıntı video izleyerek öğrenebilirsiniz. Herkese şimdiden kolay gelsin.

Çok Beğeneceğiniz Küçüklere Büyüklere Bebek Yelek Modeli 1

Gösterişli Küçüklere Büyüklere Bebek Yelek Örneği için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta yada Alize ip
  • Makas
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Orlon iğnesi

Beğenilen Küçüklere Büyüklere Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : Örgü köşesi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu