Dallar Arası Kahve Çekirdeği Yelek Modeli

2018 yelek modellerinin en yeni modeli olan dallar arası kahve çekirdeği yelek modelinin Türkçe yapılış videosunu paylaşıyoruz. Şiş ile yapılan yelek modellerinden biri bu modelse. Eski iki ayrı örneğin yani kahve çekirdeği modeli ve karnıbahar örneğinin bir araya gelmesinden oluşmuş bir yelek örneği. Gelin yeleğinde hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bu  dallar arası kahve çekirdeği yelek örneğini kolayca yapın diye Türkçe yapılış videosu karşınızda. Örnek kurulumda dikkat etmeniz gereken 16 ilmek ve katlarından yapmanız gerekiyor bu yelek modelini. Ön pat ve yanlar gibi bölümler için ayrıca ilmek eklemesi yapmalısınız.

Dallar Arası Kahve Çekirdeği Yelek Modeli Yapılışı:

Alıntı Türkçe yapılış videosunda adım adım yapılışı gösterilen dallar arası kahve çekirdeği yelek örneğini yaparken altına lastik örmenize gerek yok. Resimdeki gibi boğumlu yada dökümlü başlama yapmak için, uygun sayıdaki ilmekler şişe atılarak, ilk sıra ters örülüp sonraki sırada örnek kurulmaya başlanıyor. Yapacaklara kolay gelsin.

Bir Yorum

  1. Buenas tardes, estoy encantada de ver diversidad de puntos, modelos y si me dedicara solo a ello también crearía otros tantos y aplicarlos en prendas, me quedo extasiada con todo lo que veo.
    Muchas gracias.
    Susana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu