Renkli Hobi - Falanca Portal

Pamuk Prenses Patik Modeli

  • SON GÜNCELLEME :
  • 29 Mayıs 2018
Pamuk Prenses Patik Modeli

Örgü Modelleri Patik Modelleri konusunda beğeneceğinizi düşündüğümüz Pamuk Prenses Patik Modeli tarifimiz ile karşınızdayız.

Küçük büyük herkes için örebileceğiniz, oldukça sevimli pamuk prenses patik modeli Türkçe yapılış videosu ile karşınızdayız. Göçmen örgüsü olarak bilinen bir örgü tekniği ile yapılıyor bu patik. Oldukça dayanıklı bir örgü çeşidi tunus örgü. Bu nedenle patik modellerinde çok tercih edilmekte. Bebek patiği olarak ta yapabileceğiniz pamuk prenses patik modelin isterseniz bebek yeleğini de yapabilirsiniz. Yelekte de aynı pamuk prenses resmini kullanabilirsiniz. Tunus patiğe burun kısmından başlanıyor ve dikişsiz olarak yapılan bir patik modeli. İsterseniz patiğin üst kısmında inci ile süsleme yapabilirsiniz.

Pamuk Prenses Patik Modeli Yapılışı:

Pamuk prenses patik modelinin Alıntı Türkçe videosunda adım adım yapılışını izleyeceksiniz. Tek tığ ile yapılan tunus işinden yapılıyor bu patik. Çeyizlik patik olarak 2018 patik modellerine damga vurmuş, 2019 patik modellerinde yine çok yapılacağını düşündüğüm bir model. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ