Eyeliner Nasıl Sürülür?

Eyeliner Nasıl Sürülür?
A+
A-

Eyeliner makyajın olmazsa olmazları gibidir. Eyeliner çekilen göze gözü belirgenleştirip anlam kattığından bak bak doyulmaz gözler ve gözün derinliğini ortaya çıkarır eyeliner. Eyeliner nasıl sürülür diye merak edenler yada işin sırrını bilmeyenler için hazırlanmış pek çok video yada resimler bulunmakta. Fakat her göz tipine göre eyeliner çekme tekniği değişmektedir. Eyeliner sürülüşünde kalem yanında artık fırçalı sürme şeklinde eyelinerler çok moda. Fırçalı sürülen eyelinere bir öenek vermek için renkleride bulunan kendim kullandığım bir kaç eyeliner örnekleri vermek istedim.

Essence gel eyelinere  renkli eyeliner seçenekleri ile fırçası ile inanılmaz kolay çekilen bu eyelineri kullanmanızı tavsiye ediyorum. Birbirinden değişik renk seçenekleri de var.

Aynı zamnda son zamanlarda kullandığım avon mega effect maskara kullanan var mı bilmiyorum ama ben kullandım ve gerçekten çok güze. Piyasadaki diğer maskaraların aksine yeni yapısı ile alışılmışın dışında  farklı ve gerçekten gözlerde yoğunluk oluşturulan,kolay sürerken ve gerçekten çok yoğun ve hafif bir maskara. Maskara arayanlar ve ne alacağını bilmeyenler için ben bu avonun maskarasını öneriyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.