Farklı Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışları

Farklı Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışları
A+
A-

Bebeklerimiz bizim her şeyimiz. Onlar için en tatlı en güzel, el emeği göznuru giysiler yapıyoruz. Bunlardan bana göre en şirini patikleridir. Zaten tatlı olan şeylere birde biz hanımların yaratıcılığı ve zevkleri eklendimi ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. Çok beğendiğim birkaç bebek patik modelleri seçtim sizler için. Anlatımlı bebek örgüleri içinde en çok bebekler için yapılan bebek örgülerinin başında olan istenilen renklerde ve istediğiniz boyda yapmak çok mümkün. Yaratıcılıkta sınır tanımayan bayanlar örgü ile özellikle de her şeyin hayvan figürleri başta olmak üzere sevimli örgüleri yapmaktalar. İşte bu örgülerin içinden en güzel anlatımlı örgüleri sizler için seçtik.
Sizlerde çocuklarınız yada yakınlarınız için ördüğünüz patiklerin resimlerini gönderin bu galeriye ekleyelim. 

Bot Bebek Patik Yapılışı

Yapılışı oldukça kolay bağcıklı bebek patiğinin yapılışında elinizde kalan ipleri kullanabilirsiniz. Resimli yapılışı ile birbirinden değişik ve en çok beğeni toplayan patik örneklerini internetten topladığımız örnekler ile sizler le paylaşıyoruz.

Kalan İplerden Erkek Bebek Patik Yapılışı

Bebeklerin en çok kullanılan örgülerinden olan yelekten sonra patik modellerine elinizde kalan parça ipleri de değerlendirebileceğiniz rengarenk yada isterseniz tek renk yapabileceğiniz bu kolay ve şık ister erkek bebek için, isterseniz de kız bebek için örebileceğiniz ayakkabı modeli patik yapılışını resimleri takip ederek sizlerde yapabilirsiniz. Bebek Örgüleri Anlatımlı Erkek Patik modelleri içinde şiş ile yapılan bebek örgüleri içinde renkli erkek bebek patiğinin yapılışını anlatımlı resimler ile sizler le paylaşıyorum. Renkli yani parça kalan ipler ile yapılabilecek, yada ördüğünüz örgülerden kalan parça ipleri değerlendirmek için yapabileceğiniz en güzel bebek örgülerindendir.

Örgü Beyaz Bebek Patik Yapılışı

Yeni doğan bebekler için bebek patiği yapılışı, bu örneğin sayısını çoğaltarak büyük çocuklar içinde yapabilirsiniz. Bebekler yada çocuklar için yapılabilecek bu kolay örgü bebek patiği çok eski ve kolay bir model. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde de anlatacağız. Hadi kolay gelsin. Şimdi şişte 65 ilmek var, bu 65 ilmeğin 17 ilmeği önü olacak kalan 48 ilmekte ikiye bölünecek yanları olacak. 24 ilmek haraşo ördük (yan), 17 haraşo daha örüyoruz fakat 17nci ilmeği yandaki ilmekle beraber alınacak yani kesme yapıyoruz. 2 ilmek birden alınacak. Geriye dönüyoruz ilk ilmeği örmeden alıp diğer 16 ilmek düz olacak fakat yine son ilmeği yandaki ilmekle beraber alacağız. Burada hep 17 ilmek örülecek ilk ilmekler örmeden alınıp son ilmekler de yandaki ilmekle beraber alınacak Gittikçe 2 yanda bıraktığımız 24 ilmek azalacak patiğin burun kısmı yapılmış olacak bu şekilde.

Örgü Çilek Bebek Patiği

Çilekli bebek bot patik modeli yapılışı gerçekten çok kolay ve anlatımlı bebek örgülerinin en güzel resimli anlatımlı olan bir örgü modeli. Anlatımlı bebek örgülerinde bebek patikleri olmazsa olmazlardan. Bebek hazırlıklarında ilk yapılan örgülerden olmasından başka bu çilek resimli bebek patik modeli bot şeklinde yani bebeğin bileklerini de kapatacak olmasından dolayı gerçekten harika bir model. Şiş ile yapılan bu kız bebekler için yapılmış resimli anlatımı ile hiç zorlanmadan yapabileceğiniz bu çilek bebek patiği modeli bitince ister inci ister boncuk ile süsleyin gerçekten inanılmaz güzel ve şık bir bebek patiği oluyor ve bebek görmelerde gidebilecek en güzel bebek patiği olur.

Pembe Beyaz Bebek Patiği Resimli:

Bebek örgülerinde örgü bebek bot patik yapılışı çok kolay şekilde yapılabilmektedir. Ben bu modeli görünce çok beğendim. Resimli yapılışı ile istediğiniz yaştaki çocuk için yapabileceğiniz değişik ve şık bir anlatımlı bebek örgüsü modeli. İstediğiniz renklerde yapacağınız bu bebek patiklerinin en güzel modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı bebek örgülerinin en yeni ve değişik modellerinin içinde anlatımlı resimli örgüleri sizler le paylaşmaya çalışıyoruz. İstediğiniz yerde takıldığınızı sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.