Moda

Gelin Buketi Modelleri

Hayallerini kurup, büyük emeklerle hazırlandığınız düğün gününüzde, gerek gelinliğiniz, gerek makyajınız, gerek görkemli düğün töreniniz kadar önemli bir görünüm ve beni sağlayan en önemli unsurlardan biri de elbette gelinlerin ellerinden düşmeyen gelin buketleridir. Geçmişte neredeyse bir adet çiçekle, aksesuar amaçlı kullanılan gelin çiçekleri günümüzde çok özenilen ve günden güne değişen modelleriyle düğün gününün olmazsa olmazları haline gelmiş bulunmaktadır. Peki, araştırmak istersek küçük ya da büyük buketleri ne gibi farkı olabilir?

Öncelikle en önemli püf nokta canlı çiçeklerden oluşturulmuş gelin çiçeği buketinin her zaman basitlikten uzak, çok şık bir hava veren ve özellikle gelin eline tam yakışır bir hal almış olacaktır. Özellikle modaya baktığımızda gelin çiçeği modelleri arasında her ne kadar beyazlara bürünmüş olsak da kır çiçekleri ağırlıklı rengarenk buketler göze çarpmaktadır. Özellikle son yıllar da da trendini koruyacak renkli gelin kuşağına uygun renklere hakim tamamlayıcı Gelin çiçeği buketi tercihleri daha ön planda olacak.

Tozpembe kuşak, fuşya rengi kurdelesiyle hazırlanmış tozpembe çiçekler. Gelinliğin neredeyse tamamlayıcısı gibidir. Tabi asla vazgeçilemeyen gelin buketi modelleri arasında hala yerini sürdüren en önemli modellerden biri de çok beğenilen bembeyaz mis gibi kokan beyaz gül buketi. Yine trend olan ve buketin kendisi de renkli kurdelelerle süslenen bu güzel Gelin çiçeğinizi bekar arkadaşlarınıza atmakta zorlanacaksınız gibi gözüküyor.

En Güzel Gelin Buketi Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu