Gelin Çantası Modelleri

Gelin Çantası Modelleri
A+
A-

Telefon, mendil ve ruj gibi küçük özel eşyalarınızı yanınızda taşımak için, küçük ve şık bir gelin çantası işinizi görecektir. Sizin için sezonun gelin çantası modellerini derledik.

Portföy çantalardan, rahat gelinlerin tercihi askılı çantalara kadar sezonun öne çıkan bütün gelin çantası modellerini yazımızda bulabilirsiniz. 2016 ve 2017  Bahar – Yaz sezonun birbirinden şık gelin çantası modelleri arasında, gelinliğinize ve tarzınıza en uygun gelin çantasını bulabilirsiniz.

Soft modellerden hoşlananlara: Tüylü Gelin Çantaları

Sezonun en çok göze çarpan gelin çantaları, soft detaylarla tasarlanmış tüylü çantalar. 1920′lerin Çarliston modası olan püsküllü çantalar gelinliklerle de çok uyumlu görünüyor. Feminenliği çağrıştıran tüylü çantanızı, doğru taşlarla süslenmiş küçük bir şapka ve kafes duvakla kombinleyerek düğününüzde 20′li yılların esintilerini taşıyan bir fark yaratabilirsiniz.

Geçmişin ruhunu taşıyan Vintage Gelin Çantaları

Düğününüzde, ailenizin kadınlarından bir parçayı yanınızda taşımak istiyorsanız, bu hakkınızı gelin çantalarından yana kullanabilirsiniz. Ailenize uğur getirmiş bu çantayı düğününüzde gururla taşıyarak, geçmişin huzurlu anılarını evliliğinize taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bu gelin çantasını bolluk ve bereket simgesi olarak saklayabilirsiniz.

Yıllarca sandıkta kalmış vintage gelin çantanızı, küçük bir tamir işleminden geçirmeniz gerekebilir. Bu konuda uzmanlaşmış ikinci el eşya satan vintage magazalarından yardım isteyebilirsiniz. Eğer ailenizde saklanmış bir gelin çantası yoksa üzülmeyin. Bu mağazalarda birbirinden şık çok sayıda vintage gelin çantası var. İçlerinden birisi sizin olabilir. Altın veya gümüşün gösterişli havasından vazgeçemeyenlere…gelinlik çantası

Sade bir gelinlik tercih ettiyseniz, gelinliğinize biraz gösteriş katmak için altın veya gümüşün ışıltısından faydalanabilirsiniz. Bu sezon altın ve gümüş gelin çantaları çok tercih edilecek. Dore bir gelin çantası veya gümüş işlemelere sahip bir gelin çantası sade gelinliğinize müthiş bir gösteriş katacaktır.

Klasik ve modern gelin adaylarının vazgeçilmezi: Portföy Çantalar

Sade, minimal, geometrik ve özgün tasarımlara sahip portföy çantalar, klasik giyinmekten hoşlanan gelin adaylarını çok memnun edecek. Elinizde taşıyacağınız, gelinliğinizi tamamlayacak bir portföy gelin çantasıyla kusursuz bir güzellik sergileyebilirsiniz.

Yerinde duramayan gelinlere “Askılı Gelin Çantası” rahatlığı

“Askılı gelin çantası mı olurmuş?” demeyin. Onlar, yerinde duramayan, tarlatanı ayağına dolanan, topuklu ayakkabı yerine babet ya da converse tercih eden, rahatına düşkün gelinler için tasarlandı. Aynı zamanda, yukarıda sıraladığımız bütün gelin çantası modellerini zarif bir zincirle askılı hale getirebilirsiniz.

En Güzel Gelin Çantası Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.