Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

Göz Alıcı Paris Bebek Yelek Modeli

En havalı Paris bebek yelek örneğinin kolay yapılışını ile karşınızdayız. Bu yelek modeli hakim yaka olarak örülen ve iki çeşit iple yapılan bir örgü tekniği. Yapılışında sakallı ip ve normal ip kullanılarak yapılan bebek yelek modeli, kabartmalı ve dalgalı örneği ile dikkatleri çeken, güzel bir örnek. Yelek örneğini yapması oldukça kolay. İncili düğmeleri ile dikkatleri çeken, gerçekten havalı bebek örgüsünü ben çok beğendim.
Aynı zamanda dikişsiz bebek yelek örneklerinden bir tanesi olduğu içinde, benim favori tariflerim arasına girdi bile. İlmek sayılarını ayarlayarak yeni doğan bebekten istediğiniz yaştaki çocuğa kadar her yaş için örebileceğiniz örneklerden bir tanesi. Bu yelek örneğinin benim en çok sevdiğim tarafı da yeleğin hakim yaka olması. Hakim yaka olarak örülen yelek bebeğin boyun kısmını ve göğüs kısmında tam olarak koruduğu içi, annelerin çok sevecekleri örgü modellerinden olacak diye düşünüyorum. Tek parça olarak yapıldığı için dikkatleri çeken örneği yaparken istediğiniz renklerde ki ipleri kullanabilirsiniz. Örneğin ana rengindeki ip ile sakallı ipin aynı renkli olmasına dikkat ederseniz iyi olur.
İsterseniz iki farklı renkteki ip de kullanarak bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz. Şiş örgü bebek yelekleri içinde en iddialı örgülerden olan ve 2022 yelek modellerinde beğenilen, hatta 2023 şiş örgü yelek örneklerini damga vuracağını düşündüğüm, bu güzel örneği, sizlerde hemen deneyebilirsiniz. Kısacık zamanda örülen, gören herkesin sipariş vereceği, sipariş yetiştirmekte zorlanacağınızı düşündüğüm bu gösterişli ve havalı örgü modelini öreceklere şimdiden kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: Yeni Trend Bahar Kelebekleri Yelek Modeli

Göz Alıcı Paris Bebek Yelek Modeli 2

Paris Bebek Yelek Örneği Malzemeler

  • Sakallı ip
  • Bebe yünü ip
  • 3,5 yada 4 numara şiş
  • İnci düğmeler
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Kaynak: Örgülerle Renklerin Dansı Hacer Çınar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu