Yelek Modelleri

Yeni Trend Bahar Kelebekleri Yelek Modeli

Uçuşan kelebekler şeklindeki görüntüsüyle çok beğenilen bahar kelebekleri yelek modelini görünce çok beğendim ve herkes hemen yapabilsin diye ayrıntılı yapılışını sizlerle sunmak istedim. Son zamanlarda gördüğüm inanılmaz değişik ve gösterişli örneklerden bir tanesi olduğu için sizler de yapacağınız birçok örgüde kullanabilirsiniz. Çok kişinin bilmediği yeni örgü modelini aklınıza gelen her örgüye uygulayabilirsiniz.
Eğer bebek yelek modelleri yapacaksanız alt kısmına videoda gösterildiği gibi tor örgüyle uygulayabilirsiniz. Çeyizlik örgüler için yelek modellerinde uygulayacaksınız alt kısmına Cilveli lastik, bağlamalı lastik gibi ağır ve kolay lastik örnekleri de yapabilirsiniz. Ara kısmında uygulanan kahve çekirdeği modelini sizlerde değişik örgü teknikleri ile değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda ajurlu yani delikli bir şiş örgü modeli olduğu için yazık örgülerde de kullanabilirsiniz.
Anne yelek modellerinden çeyizlik her çeşidi örgüde örebileceğiniz her renkteki iple zamanında güzel duran bu modeli eminim sizlerde çok beğeneceksiniz. Öğreneceklere şimdiden kolay gelsin.

Bahar Kelebekleri Yeni Trend Yelek Modeli 2

Şiş Örgü Yeni Trend Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize Yada Himalaya ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas

Bahar Kelebekleri Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak: Örgü Güneşi

Diğer örgü Modellerimiz için bu konumuzu incelemenizi öneriyoruz
150+ BAYAN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu