Yelek Modelleri

Hızlı Örülen Şal Yelek Modeli

Bol ajurlu örgü modellerinden bir tanesi olduğu için şal modellerine ve yelek modellerine çok yakışacağını düşündüğüm, bu şiş örgü örneğini herkesin beğenisine sunmak istedim. İstediğiniz marka ve istediğiniz kalınlıktaki ipleri kullanarak yapabileceğiniz. Örgü yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli püf noktası ise, ipin biraz daha ince olması, şişin ise yarım numara kalın olması olacaktır.
Normal kalınlıktaki ip ile en az 4 numara şiş kullanırsanız, örgü daha güzel düşecektir. Tabii ki bu ayarlamayı sizler en sık aldığınıza göre yapabilirsiniz. Bebek örgülerinin her çeşidinde kullanabileceğiniz, yaz aylarında şal örgü şal modellerinde yada yazlık yelek örneklerin de yapabileceğiniz örgü modelini, yapması oldukça kolay. Özel tekniği sayesinde kısacık zamanda örülen ve kısacık zamanda biten örgü modeli.
Bu ajurlu yani bol delikli örgülerden bir tanesi olduğu için çok az ipi yiyen, bu güzel ve gösterişli yelek örneğini, ben çok beğendim. Özellikle açık renklerdeki  iplerle örülünce daha bir güzel duran, güzelliğine güzellik eklenen, örgü modelini deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: Görenin Sipariş Verdiği En Moda Tığ Yelek Modeli

Hızlı Örülen Şal Yelek Modeli 1

Hızlı Örülen Yelek Örneği Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3,5 yada 4 numara şiş
  • Makas
  • Tüm yelek modelleri bu linkte

Moda Şal Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu