Açıklamalı Bebek Örnekleri

İncili Kurdeleli Bebek Patik Modeli

Çok şık bir bebek patik modelinin Türkçe yapılış videosu yine karşınızdayız. İncili kurdeleli bebek patik modeli göz alıcı bir güzelliğe sahip. Tığ ile yapılan bu modeli incili olarak yada kum boncuk kullanarak da yapabilirsiniz. Her yaştaki kız bebek yada kız çocuk için yapabileceğiniz en güzel hediye bu incili patik modeli. Tek renk yapabileceğiniz gibi renkli olarak ta yapılan bir bebek patiği. İstediğiniz renkteki ip ile patiği örüp, incileri de renkli kullanabilirsiniz. Yada bebeğinizin elbisesine uygun renklerdeki ip ile yapabileceğiniz kolay bir bebek örgüsü. 2018 bebek patik olarak çok aranan bu modeli, 2019 bebek patik modeli olarak çok göreceğiz gibi.

İncili Kurdeleli Bebek Patik Modeli Yapılışı:

Taban kısmı ilk olarak örülmekte bu incili bebek patiğinin yapılışında. Sonrasında ise üst kısım yapılıp son olarak isterseniz kurdele ile isterseniz çiçekler ile süslenerek tamamlanan bir bebek patiği. ALINTI bebek patiğinin yapılışıEn Güzel Bebek Örgüleri sayfasının hazırladığı videolar ile sizlere de kolayca yapabilin diye paylaşıyoruz. Fikir amaçlı paylaştığımız bu bebek örgüsünü yapacaklara kolay gelsin.

1. Bölüm Taban yapımı

Yoğun istek üzerine boncuklu patiğimizi yapabilmek için ilk adım olan alt taban yapım videosunu ekliyorum. Sizlerde tabanlarınızı yapın yarın hep birlikte üst kısmını yapalım :)

En güzel bebek örgüleri paylaştı: 8 Ekim 2017 Pazar

Video 2:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu