Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri
A+
A-

Marketlerin indirim günleri devam ediyor. Her hafta belirli günlerde yapılan indirimleri ile A101 in bu haftaki yani 2 Aralık’tan itibaren geçerli olmak üzere marketlerde bulunacak olan ürünlerinin en çok dikkat çekenlerini sizlerle paylaşıyoruz. Televizyondan, cep telefonuna kadar birçok elektronik eşyada tutunda, mutfak aletlerinde, kış için eldivenlerden berelerden, şapkalara, kadar birçok ürünü piyasanın çok altında ki indirimleri ile sizlerde alabilirsiniz. Bu indirimlerden faydalanmak için gününü takip etmeniz yeterli olacaktır. A101 de indirim günleri perşembe günleri oluyor. Siz o gün sabah kimse seçmeden seçip dilediğiniz renklerde ve dilediğiniz çeşitlerdeki ürünleri alıp evinize getirebilirsiniz. Ürünlerini daha yakından incelemek için resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

A101 2 Aralık İndirim Ürünleri

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 4

2 Aralık Perşembe gününden itibaren A101 indirim kataloğu ondan Sunny marka kettle, 4 fincan kapasiteli şefırın Türk kahvesi makinasını, fantom karbon ev süpürgesi, aprilla baskül, kulak burun kılı temizleme makinesi, yine aprilla erkek bakım seti, sarex saç kurutma makinesi, bluetooth kulaklıklar, Smart akıllı kumanda, kablosuz klavye, renkli LED ampulü indirimli alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 5

Çalışma odası için dolap 3 kapaklı kitaplık, 4 raflı küçük çalışma masası, katlanabilir yatak, vakumlu üçlü Hurç ve sinbonun 4 çekmeceli ahşap ayakkabılığı da sizlerle.

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 6

Türk kahve fincan takımı 12 parça değişik modelleri ile döküm kek kalıbı modelleri, desenli kesme tahtaları, değişik saklama kabı modelleri, seramik çerezlik seti, renkli bıçak seti 12’li, düzenleyici raf çeşitleri de indirimli olarak sizlerle.

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 7

Havaların soğuması ile birlikte Balıkçı bay bere modelleri, baskılı bayan bere modellerinin, ipli bere boyunluk modelleri, bayan aksesuar bere modelleri, kız ve erkek çocuk eldiven modelleri, renkli katlamalı bere modelleri, bayan kırçıllı bere modelleri, kız ve erkek çocuk kazak, kız çocuk için uzun tayt modelleri ve bebekler için havlu çorap modellerinde indirimli olarak sizlerle.

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 8

Mutfak ve kahvaltı sofraları için bahçıvan mozarella peyniri, Marmarabirlik sepet serisi siyah zeytin, aktive probiyotik yoğurt çeşitleri, zeytinli kekikli taze peynir, Torku dana dilim Macar salamı, makarna çeşitleri, Keskinoğlu piliç kroket çeşitleri, Erpiliç dondurulmuş soslu piliç kanat çeşitleri, yaylanın hızlı yemek çeşitleri, kırmızı mercimek, tahin helva ve değişik içecek çeşitlerini de indirimli olarak alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fiyatlarla A101 2 Aralık İndirimleri 3

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.