Kiraz Ağacı Zarif Yeni Yelek Modeli

Kiraz Ağacı Zarif Yeni Yelek Modeli
A+
A-

Kiraz ağacı yada kiraz dalları olarak da bilinen şiş örgü yelek örneğini sizlerde hemen denemelisiniz. İnce ajurlu yün iplerle yapınca ne kadar güzel durduğuna şaşıracağınız yelek modellerinden, hırka modellerine, süveter örnekleri ne kadar birçok örgüde kullanabileceğiniz kullanışlı ve gösterişli örgü modeli karşınızda. Bu güzel örneği yapması oldukça kolay. Yaparken sadece örgüyü çok sıkı örmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.
Örneği gelin yeleklerinden çeyizlik örgülere kadar aklınıza gelen her çeşit örgü de kullanabilirsiniz. Eğer çeyizlik olarak öreceksiniz mutlaka ve mutlaka Alize ve Angora ipleri kullanabilirsiniz. Orta kalınlıktaki ipleri kullanarak bebek örgüleri ve bebek battaniye modelleri de yapabilirisiniz. Gösterişli bir örnek olduğu için alt kısmına uygulayacağınız lastik örgüde son günlerin trendlerinden olan yıldız lastik modeli, cilveli örgü lastik modeli gibi iddialı ve havalı lastik örgülerden olursa daha iyi olacaktır.
Örneğin ara kısımlarındaki uygulanan deseni eğer beğenmediyseniz sizler sevdiğiniz daha değişik örgü tekniklerinde uygulayabilirsiniz. Özellikle kahve çekirdeği örgü modelini uygulamanızı tavsiye ederim. Hem büyükler için yapılan örgülere hem de küçükler için yapılan birçok şiş örgü modeline yakışacak örneği deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.

Kiraz Ağacı Zarif Yeni Yelek Modeli 2

Kiraz Ağacı Gösterişli Yelek Örneği Malzemeler

  • Orta kalınlıkta Alize ip,
  • 3 numara şiş
  • Makas
  • Orlon İğnesi

Kiraz Ağacı Yeni Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : Örgü Güneşi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.