Oya - Yazma - Yemeni Modelleri

Mekikten Tığa En Trend Oya Modeli

İnsanın içini açan bir tığ oyası modeli ile yine karşınızdayız. Çiçekli narin tığ oyası yapmak isteyenler için Türkçe yapılış videosunu da sizlerle paylaşıyoruz. Boncuk kullanmadan yapılan ve boncuksuz tığ oyası modellerinden olan bu oyayı çeyizleriniz için kısa zamanda yapabilirsiniz. 2022 oya modellerinden olan ve 2023 oya modellerine damga vuracak modellerden olacağı kesin bu çiçekli narin oya modelinin.
Günlük kullanım tülbentlerin kenarına hafif bir oya olarak yapılabileceği gibi, çeyizlik oya olarak da yapılabilir, hatta gelin bohçası oya modeli olarak bohçaya ekleyebileceğiniz bir el işi modeli Sizlerle daha önce paylaşmış olduğumuz ip oyası yapımı oya modelini de incelemenizi tavsiye ederiz. İlk olarak oyaya başlamadan tülbent çevresini bir sıra tığ battı ile çeviriyoruz. Sonrasında çiçekli narin oyayı yapmaya başlıyoruz.
Yeşil örümcekli bölüm bir sıra yapıldıktan sonra, üst kısmındaki çiçekli bölüm yapımına başka renkteki ip ile başlanıyor. Oyanın adım adım yapılışı Alıntı Türkçe videoda gösterilmekte. Sizlerde bu narin oyayı kolayca yapabilmek için videoyu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

İlgili Makaleler

GÖRMELİSİNİZ: Şiş İle Yapılan Son Moda İğne Oyası Modeli

Mekikten Tığa En Trend Oya Modeli 2

Çiçekli Narin Tığ Oyası Malzemeler

  • Renkli oya ipleri
  • Oya tığı
  • Makas
  • Çakmak

Kaynak: Sunayla El İşleri

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu