Mevsimlik Bohçalık Örgülere Yakışan Yelek Modeli

Mevsimlik Bohçalık Örgülere Yakışan Yelek Modeli
A+
A-

Bol ajurlu olarak yapılan yelek örneği özellikle yazlık ve mevsimlik örgülere çok yakışan iddialı örgü modellerinden bir tanesi. Son günlerin en iddialı örgü modellerinden bir tanesi olan bu güzel örneği sizlerde çok eminiz beğeneceksiniz. Özellikle ve bohçalık ya da çeyizlik örgüler yapacakların hemen dikkatini çekeceğini düşündüğüm kolay yapılışı ile ve harika duruşu ile beğeni toplayan yelek örneğini gören herkes sipariş verecek diye düşünüyoruz.
Alize ya da Angora tarzı mümkün olduğunca ince ipler kullanarak örülünce güzelliğine güzellik eklenen yelek modelini hem büyükler için hem de küçükler için yapacağınız bu çok ağır örgüde kullanabilirsiniz. Taban kısmında sadece bir ters bir düz olarak örülen sade ve kolay lastik örgü uygulanarak bile muhteşem bir görüntüye kavuşan şiş örgü modelini kaçırmayın derim. Son zamanların en iddialı örgü modellerinden olan 2022 yelek modelleri ne damga vuran 2023 yelek modellerinde de çok yapılacak diye düşündüm bu güzel model çok fazla ip yemiyor. ;
Ne kadar yıkarsanız yıkayın kesinlikle sarkma yapmayan yumuşacık dokusu ve harika görüntüsü ile dikkatleri çeken örneği yapacakları kolay gelsin.

Mevsimlik Bohçalık Örgülere Yakışan Yelek Modeli 1

İddialı Örgülere Yakışan Yelek Örneği

  • Alize yada Angora ip
  • 3 numara şiş
  • Makas

Bohçalık Örgülere İddialı Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.