Burçlar

Nuray Sayarı Akrep Burcu Ağustos 2013

22 Temmuz tarihine kadar aşk gezegeninizin 10. evinizde kalması nedeni ile hala aşk hayatınızda zengin ve güçlü adayların peşinde olacaksınız. Yöneticiler, patronlar ve kariyerinizdeki Önemli insanlarla romantik ilişki yaşama şansınız bu dönemde oldukça yüksek olacak. Bu dönemde statüsü yüksek insanlarla kurduğunuz ilişkiler sizin kariyeriniz açısından da İyi olacak. Sosyalleşme faaliyetleriniz iş toplantıları ve iş arkadaşlarınızla katılacağınız partiler etrafında şekillenecek ve bu yolla kariyerinizde gelişme kaydedeceksiniz.

23 Ağustos sonrası aşk gezegeniniz Başak dönencesine girecek ve aşka bakış açınız değişmeye başlayacak. Bu dönemde sevdiklerinizden aşk yanında arkadaşlık ve dostluk bekliyor olacaksınız, İlişkilerinizde mükemmeliyet arayışınız Venüs gezegeninin Başak dönencesinde bulunmasından kaynaklanacak. Bu dönemde sevdiklerinize eleştiri yöneltmekten kaçınmalısınız.

7 – 13 Ağustos tarihleri arası sağlık gezegeniniz olan Mars’ın, Plüton ve Uranüs ile içinde bulunduğu durum kazalara neden olabilir. Bu nedenle aracınızı kullanırken dikkatli olmalı, insanlarla gereksiz kavgalara girişmemeli ve gözü pek davranmamalısınız. Bu dönemde aile bireyleriniz anne ve babalarınızın da bu konularda dikkatli olmaları gerekmektedir.
Şanslı Günler: Ağustos 5, 6. 14, 15, 16, 24, 25

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu