Burçlar

Nuray Sayari Yay Burcu Ağustos 2013

Geçen ay 7. evinizde bulunan Mars, aşk İlişkilerinizde sürtüşme ve çekişmelere neden olmuş olabilir. Matta daha Önce ciddi baktığınız ilişkinizin aslında çok zayıf olduğunu görmüş olabilirsiniz. Bu ay 3 – 26 Ağustos tarihleri arası aşk gezegeniniz geri çekilme hareketinde olacak dolayısı ile aşk yaşamınızı ve içinde bulunduğunuz ilişkiyi gözden geçirmek için uygun bir dönemde olacaksınız. Unutmayın ki ilişkilerde olumlu gelişme sağlamak için her zaman sizin bir yol aramanız ve yöntem geliştirmeniz gereklidir.

8 Ağustos tarihine kadar ilişkisi olmayan Yaylar iş arama süreçlerinde veya işyerlerinde tanışacakları kişilerle romantik ilişkilere girebilirler. Merkür gezegeninin 9. evinize girmesiyle aşk İlişkileri okul veya eğitim ortamlarında karşınıza çıkacaktır.

Parasal durumunuz her geçen gün daha iyiye gidecek. Sevdiğiniz kişi veya ortaklarınız yeni yatırımlar arifesinde sizinle yeni bir ortaklık kurmak isteyebilirler. Bu ay spekülasyon niteliği taşıyan yatırımlardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

Haziran ayından beri işinize verdiğiniz önem, iş ahlakınız ve sıkı çalışmanız bu ay meyvelerini vermeye başlayacak ve siz 23 Ağustos tarihinde kariyer zirvenize ulaşacaksınız. Bu başarınızı sosyal ilişkileriniz, rş arkadaşlarınızla uyumunuz, seyahat etmeyi sevmeniz vc en önemlisi alın terinize borçlusunuz. Merkür gezegeninin geçen ay 10. evinize girmesiyle beraber sevgiliniz veya eşiniz de kariyerinde güzel günler yaşayacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 8, 9, 17, 18, 27, 28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu