Burçlar

Nuray Sayarı Terazi Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayari Terazi Burcu Ağustos 2013
3 Ağustos sonrası gezegenlerin büyük bölümünün doğudan batıya göç etmesi sonucu Teraziler özgürlük düzlemine girecekler. Sosyal yönü kııvvelli olun Teraziler özgür vc bağımsız kararlar yerine, toplumlu uyum İçinde hareket etmeyi daha fazla severler, Ancak yine de bu dönemin tadını çıkartmaya bakmalısınız,
Aşk hayalınız bu ay oldukça hassas bir dönemden geçiyor olacak. Sevdiklerinizin kapris ve yanlış anlamalarına sabırla yaklaşmalı ve onları kaybetmek istemiyorsanız anlayışlı olmayı denemelisiniz.
Bu ay sevdiklerinizin riskli sporlar yapmasını önlemeye çalışmalısınız.3 Ağustos tarihinde aşk gezegeniniz 10. eviniz olan kariyer evinize yerleşecek. Bu dönemde eşiniz, sevgiliniz ve dostlarınız iş yaşamlarında büyük aşamalar kaydederek büyük projeler içinde yer alacaklar. Böyle bir dönemde en ufak anlaşmazlıklar büyük zararlara neden olabilir. Bu nedenle sevdikleriniz, eşiniz ve dostlarınızla olumsuz tartışmalara girmemelisiniz. Sevdiklerinizin başarı hırsları karşılığında kariyerlerinde yaptıkları büyük atakları kendinize örnek almalısınız. Bu dönemde arkadaş ve dostlarınızdan kariyeriniz konusunda büyük destek alacaksınız.

Geçen ay parasal konularda yaptığınız önemli değişiklikler bu ay da devam edecek. Bankacı, borsacı veya bankanızı değiştirebilir ya da portföy ve yatırımlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu noktada biraz riskli finansal kararlar alabilirsiniz. Başarılı olursanız büyük para kazanacaksınız.
Şanstı Günler: Ağustos 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu