Nuray Sayarı Oğlak Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayarı Oğlak Burcu Ağustos 2013
A+
A-

Bu ay hayatınızı nasıl yaşadığınızı değerlendirip daha iyi yaşamak için neler gerektiğini öğreneceksiniz. Yaşamla ölüm arasındaki bağlantıyı çözdükçe 8. evinizde hızla ilerleyerek daha derin bilgi seviyelerine ulaşacaksınız. Ayın 23 ‘ünden sonra 9. eviniz güçlendikçe inanç ve yaşam felsefenizde büyük derinleşmeler olacak.

Bu ay sağlığınız daha iyiye gidecek ve kalbinize gerekli özeni gösterdiğinizde daha da iyi hissedeceksiniz. Bu ayın 5-23 arası anne ve babaların araçlarını dikkatli kullanmaları ve tartışmalardan uzak kalmaları gereklidir. 21-27 Temmuz arası aile bireylerinize karşı daha anlayışlı davranmalısınız. Evinizde gerekli güvenlik önlemlerini bu ay ihmal etmeyin.

Mars gezegeninin 3 Temmuz tarihinde 7. evinize girmesiyle bu ay aşk ve evlilik yaşamınız çok hareketli geçecek gibi görünüyor. Aşkta daha atak ve kararlı olacaksınız. Elde etmek istediğiniz kimseye çok daha rahat yaklaşacaksınız. Diğer taraftan evlilik ve ilişkilerde eşiniz bu ay daha sinirli olacak ve sizin onu iyi idare etmeniz ve olgunluk göstermeniz gerekecek. Aile içinde sosyal toplantılar artacak belki de bekârlar için aileleri uygun adayları ayarlayarak onları tanıştıracaklar.

Ayın 23’ü itibarıyla iş ortaklarınız kısa vadeli parasal amaçlarına ulaşıp daha ruhsal konularla ilgilenmeye başlayacaklar. Maddi olarak tatmin olan ortaklarınız size yardımcı ve eli açık davranacaklar.
Şanslı Günler: Ağustos i, 2, 10, 11, 19, 20, 21, 29, 30

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.