Saç Modelleri

Yeni Ombre Saç Modelleri

Son senelerin en çok tercih edilen saç rengi olan ombre saç artık çok daha yaygın. İster erkekler için yapılan saç ombresi olsun, ister kadın saçlarına uygulanan ombre modelleri oldukça renkli.

İlgili Makaleler

Ombre Saç Modelleri:

Üst kısmı daha koyu altlara inildikçe kademeli olarak rengi açılan saç modellerine ombre saç denmekte. İsterseniz hiç para harcamadan ombre saç yapılışı konumuzu inceleyerek, kendi saçınızı kendiniz evinizde istediğiniz renklerde ombre yapabilirsiniz.

Ombre Karamel Saç Rengi:

En çok tercih edilen saç renklerinin başında gelmeli karamel rengi. Pek çok ünlününde saç rengi olan karamel saç renkleri ombre ile birleşince ortaya harika bir saç çıkmakta. ombre karamel saç, kahve uçları sarı saç modelleri, kumral ombre modelleri ve daha pek çok ombre saç modelini sizlere fikir olması için paylaşıyoruz.

Bir Yorum

  1. Saçarımda sürekli değişim yapıyorum önce düz boyuyordum ama bir süredir ombre veya balyaj yaptırıyorum saçlarım çok yıpranıyor hatta yanmışlığı da var ama artık sorun yaşamıyorum çünkü liquid keratin kullanmaya başladım saçlarım yandığında kuaförümün tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım yanık saçlarımı düzeltmişti kestirmeye gerek kalmadan tabi az kestirdim ama uç kısımları şimdi de yıpranma ve mat görüntü olmaması için kullanıyorum saçlarım hep canlı ve dolgun görünüyor bu sayede sanki kendi saç rengim gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu