Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

Eskiden beri modası hiç geçmeyen gelinlerin en çok beğendiği prenses gelinlik modelleri bak bak duyulmayacak güzellikte. Son zamanlarda gelinlik modellerinin üst kısmı taşlı modelleri en çok satılan gelinlik modeli olmuş. Prenseslere yakışacak güzellikteki bu gelinlik modelini kim giymek istemez ki?
Düğününüzü unutulmaz kılmak ve o günün önemine uygun beyaz renkteki saflığı temsil eden şık elbisedir gelinlik. Düğün fotoğraflarında güzelliğiniz konuşturacak harika gelinlik modelleri ile karşınızdayız. Düğünler insanların hayatında asla unutamayacakları hep hatırlanan en özel günlerdendir. Düğün hazırlıklarında ister kız tarafı olsun ister damat tarafı hazırlıkların peşinde koşarlar. Gelin ise o özel günde olması gerektiği gibi prenses gibi olmak için gelin ayakkabı modelinden gelin başı modelleri,gelin makyajlarına kadar pek çok konu ile ilgilenir. Üst kısımları taşlı alt kısımları kabarık prenses gelinlik modelleri gelinlerin çok tercih ettikleri modelleri başında gelmekte.

Dantelli Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri :

2016 yılına damga vuran 2017 gelinlik modasında başı çeken ve bütün defilelerde en çok modelli olan dantelli gelinlik  olacak. Bütün defilelerde değişik modelleri yapılan ve son senelerde en çok beğenilen ve en çok satılan gelinlik modeli olan dantel gelinlik modelleri çok şık. Özellikle sırt kısmında ki dantelleri dantellerin içinde ki minik düğmeleri ile şık ve zarif gelinlikler dantelli gelinlikler. Son zamanlarda çok rağbet gören dantelli gelinlik modellerinde tül ağırlıklı kullanılmakta. İster yaz düğünleri ister kış düğünleri için olsun birbirinden değişil dantelli gelinlikler çok moda. Galerimizde sizler için seçtiğimiz modeller içinde çok satılan en çok sipariş verilen ve bütün ünlü markalar başta olmak üzere bütün gelinlikler ve defilelerde en çok beğenilen modellerden. Son zamanlarda dantelli gelinlik modellerinde en çok beğenilenler  içinden balık modeli dantelli gelinlikler çok moda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu