Pırıltılı Yeni Gelinlik Modelleri

Pırıltılı Yeni Gelinlik Modelleri
A+
A-

Gelinliklerin en çok beğenilen ve göz kamaştıran modeli bence taşlı gelinlik modelleridir. Bizde özellikle en çok beğenilen taşlı gelinlik modellerinden bir galeri oluşturduk. Taşlı kuyruklu ve taşlı kabarık birbirinden değişik modellerden en çok konuşulan ve arana modeller bunlar. Işıltılı parlak taşlar ile süslenmiş gelinlik modelleri en çok tercih edilen gelinlik modellerinden.

Hemen hemen bütün gelinlik modellerinde taş kullanılıyor. Taşlı ve dantelli gelinlik modelleri benim en çok beğendiğim gelinliklerden. İster iki parça olsun ister tek parça olsun bütün gelinlik modellerinde kullanılabilen parlak taşlar çeşitli büyüklükte ve değişik renklerde taş kullanılabiliyor gelinliklerde. Taş özellikle straplez gelinlik yada prenses gelinlik modellerinde çok kullanılan gelinlikler gerçekten tam peri kızı görüntüsünde oluyor. Taşlar genelikle üst kısmında kullanınca gelinliklerin asilliği artıyor. Taşlı ve parıltılar ile süslenmiş bu modelleri gelinlik modasında iddialı modelleri ve son senelerde çok beğenilen gelinliklerden seçtik.

Pırıltılı Yeni Gelinlik Modelleri

Yorumlar

  1. Hulya dedi ki:

    Iyi aksamlar bi sorum olacakti Piriltili Yeni Gelinlik Modeleri yaziyo ., nerde bula bilirim.. 25.12.2015 dugunum var ve hayal ettim bi gelinlik.. Yardimci olursaniz sevinirim tsk’ler…