Şiş Örgü Lif Modelleri

Şiş Örgü Lif Modelleri
A+
A-

Lif örmek sadece tığ ile olmuyor artık. Özellikle son senelerde becerikli hanımlar şiş ile harika lifler örüyor. Bu şiş lif modellerinde püskül örneği kullanılıyor. Püskül örneğinin yapılışını bilmeyenler püskül örneği yapılışına tıklayarak öğrene bilirler.
Kazaklara yeleklere yada çocuk örgülerinde kullandığınız değişik örnekleri aralara yapabilir, ister çizgili isterseniz zig zag şekiller verebilirsiniz. Alışıla gelmiş lif modellerinin aksine şiş örgü olarak iki şiş ile yapılan bu değişik kolay şiş örgü lif modellerinde kullanılan modelleri sizler kazak modellerinden yada değişik örneklerden yapabilirsiniz, zaten bu lifin özelliği bu.

Yorumlar

 1. gönül özer dedi ki:

  şiş ile yapacağımız lif de hangi ipi kullanıyoruz

 2. Hayrunnisa dedi ki:

  Videolu anlayın rica ediyorum.

 3. İmran dedi ki:

  Şiş ile yapılan ajurlu püsküllü modelleri videolu anlatırsanız hiç bilmeyenler içinde iyi olur. Ben örneklere bakarak model çıkarmayı bilemiyorum. Anlatımlı video olursa sevinirim

 4. İmran dedi ki:

  Nasıl işlendiğini videolu anlatabilirseniz çok sevinirim. Hiç bilmeyenler için daha iyi olur. Örmeyi çok istiyorum ama örneğe bakarak model çıkaramıyorum. Lütfen videolu anlatın.

 5. Ayşegül dedi ki:

  Tabiki sis ile yapilan

 6. Ayşegül dedi ki:

  Ewt ya lutfen nasil yapildigini aciklamali anlatirmisiniz

 7. nuran kuşluoğlu dedi ki:

  şiş ile yapılan ajurlu,püsküllü liflerin anlatımlı yapılışinı yzarmısınız rica ediyorum