Lif Modelleri & Örnekleri

Şiş Örgü Lif Modelleri

Lif örmek sadece tığ ile olmuyor artık. Özellikle son senelerde becerikli hanımlar şiş ile harika lifler örüyor. Bu şiş lif modellerinde püskül örneği kullanılıyor. Püskül örneğinin yapılışını bilmeyenler püskül örneği yapılışına tıklayarak öğrene bilirler.
Kazaklara yeleklere yada çocuk örgülerinde kullandığınız değişik örnekleri aralara yapabilir, ister çizgili isterseniz zig zag şekiller verebilirsiniz. Alışıla gelmiş lif modellerinin aksine şiş örgü olarak iki şiş ile yapılan bu değişik kolay şiş örgü lif modellerinde kullanılan modelleri sizler kazak modellerinden yada değişik örneklerden yapabilirsiniz, zaten bu lifin özelliği bu.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. şiş ile yapacağımız lif de hangi ipi kullanıyoruz

  2. Videolu anlayın rica ediyorum.

  3. Şiş ile yapılan ajurlu püsküllü modelleri videolu anlatırsanız hiç bilmeyenler içinde iyi olur. Ben örneklere bakarak model çıkarmayı bilemiyorum. Anlatımlı video olursa sevinirim

  4. Nasıl işlendiğini videolu anlatabilirseniz çok sevinirim. Hiç bilmeyenler için daha iyi olur. Örmeyi çok istiyorum ama örneğe bakarak model çıkaramıyorum. Lütfen videolu anlatın.

  5. Ewt ya lutfen nasil yapildigini aciklamali anlatirmisiniz

  6. şiş ile yapılan ajurlu,püsküllü liflerin anlatımlı yapılışinı yzarmısınız rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu