Lif Modelleri & Örnekleri

250+ YENİ SEZON LİF MODELLERİ ARŞİVİ

Sizler için hazırlamış olduğumuz kapsamlı Lif Modelleri Arşivi konusunda yeni ve en son moda lif örnekleri çeşitlerini videolu anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Örnek verecek olursak Tığ işi, uzun, 2021 yılında moda olan yeni örgü lif modelleri videolu ve anlatımlı şekilde hatta daha fazlası bu yazımızda mevcut. Ayrıca 2021 yılında paylaştığımız videolu yüzlerce değişik ve yeni lif örneğinin anlatımını zaten web sitemizde bulabilirsiniz. En çok aranan lif modelleri içinden bazı modelleri aşağıda liste halinde ekledik, isterseniz onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi isterseniz geçelim konumuza.

Lif Modelleri Kolayca Nasıl Yapılır?

Lif örmek, örgü yapmayı seven ve örgüye başlamak isteyen hanımlar için en kolay seçeneklerden biridir. Aşağıda son zamanlarda en çok beğeni toplayan lif modelinin adım adım yapılış videosunu bulabilirsiniz. Bu lif örnekleri yapım olarak çok zor olmasa da el örgüsü gerçekten sabır işi. Hele tığ ile yapılan örgüler daha bir emek ister. İstediğiniz örneği uygulamak için çok çaba sarf etseniz de sonuç harika oluyor.
Lif modelleri o kadar çeşitli ki gerçekten hayal edip edemeyeceğiniz her şekilde lif bulunmakta. Özellikle çeyiz hazırlığında olanların gösterişli modeller araması oldukça yaygındır.

Örgü sürece zorlu ve sabır gerektirse de sonuçta bu işin en güzel tarafı hangi lif modelini seçeceğinize karar vermekte. Çiçek desenli lif örnekleri, hayvan motifli, ilginç şekilli, yıldız şeklinde lif, kese şeklinde, uzun ve bebek lifi gibi her çeşit lif modelini uzun aramalar sonunda sizler için bir arada topladık. Bebeğinizin hassas cildi için yapabileceğiniz bebe yünü ipler ile yapılmış birbirinden değişik modelleri de hem kız bebekler için olan modelleri, hem de erkek bebekler için olan modellerinin en güzellerini seçtik.

Birbirinden Yeni ve Güzel Lif Modelleri içinden Seçmeler

Sitemizde detaylı şekilde anlatımları bulunan lif modelleri için aşağıdaki linkleri tıklayabilir ve konularına ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda çok moda olan gelin damat lif modelinin yapılışı resimli anlatımlı ve değişik birçok modeli ile sitemizde bulabilirsiniz.

Yapılışı o kadar çok soruldu ki resimli anlatımlı olarak üç yapraklı lifin yapılışını sizlerle paylaşmak istedik. Zaten sitemizin içinde ayrıntılı yapılışı için buraya tıklayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu lifi yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

NOT : BU GALERİDEKİ LİF MODELLERİNİN BİRÇOĞU NETTEN ALINTI YAPILMIŞTIR. KAYNAĞINI BİLDİĞİMİZ MODELLERİN İSİMLERİ YAZMAKTADIR. 

Görmeniz Gereken Yeni Lif Modelleri

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu