ŞOK Aktüel 11 Aralık 2021 – Haftasonu Fırsatları Birbirinden İndirimli Ürünler

Şok marketlerinin indirimli ürünler sunduğu ve merakla beklenen Hafta sonu Kataloğu yayınlandı. Şok marketleri 11-14 Aralık günleri arasında geçerli olan ŞOK aktüel kataloğunu 2 sayfa olarak yayınladı. 11 Aralık 2021 Cumartesi gününden itibaren satılacak indirimli Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alacak?
Şimdi Şok aktüel hafta sonu ürünleri neler ve 11 Aralık 2021 Cumartesi günü itibari ile satışta olacak uygun fiyatlı ürünler hangi fiyatlardan satılacak inceleyelim.

Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 11 Aralık 2021

Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 11 Aralık 2021 – Sayfa 1
Şok Aktüel Ürünler hafta sonu kataloğunda 1. sayfasında Akdeniz aile boy çaydanlık, Paşabahçe kapaklı kase, ikonik şişe, kilitli saklama kabı, rendele mikser kabı, döküm ceviz kıracağı, sarımsak ezici, limon sıkacağı, kadın soft terlik, bilekli panduf, kadın polar tek alt ve birbirinden değişik çocuklar için oyuncak çeşitleri yer almaktadır.
Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 11 Aralık 2021 - Sayfa 1

Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 11 Aralık 2021 – Sayfa 2
2. sayfasında ise silinebilir soho kumaşlı Ada ikili koltuk, tekli dilsiz uşak elbise askısı, dekoratif avize çeşitleri, Mini abajur, Zenit metal dresuar, elek desenli avize, raflı lambader yer almaktadır.
Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğu – 11 Aralık 2021 - Sayfa 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu