Burçlar

Tarot Falıma Bak

Tarot falı tarihi tam olarak bilinmese de çok eski zamandan günümüze gelen bir fal türüdür, tarot falı 78 karttan oluşur ,desteleri 22 karttan oluşan küçük sırlar ve 56 karttan oluşan büyük sırlar serisi oluşturmuştur, büyük sırlar özel ve anlamlı durumları anlatır.

Bu destede, Deli, büyü, Büyücü, Başrahibe, İmparotiçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Münzevi, Kader Çarkı, Adalet, Asılmış Adam, Ölüm, Denge, Şeytan , Yıkılan Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Uyanış ve Dünya kartları bulunmaktadır.

Tarotda küçük sırlar ise günlük yaşantıdan olayları tanımlar 10 kart Asalar, 10 kart Kılıçlar, 10 kart Kupalar, 10 Tılsımlar ve geriye kalan 16 kart ise Saraylı Kartları’dır. Desteler üzerindeki simgeler fala bakan insandan insana değişik yorumlanır. Kartlar yüzyıllar boyu farklı kültürlere bürünmüşse de , kartlar üzerindeki semboller hep aynı kalmıştır.  Tarot falı bak Günümüzün en popüler ve bilindik fallarından biridir. İsteyen herkez tarot falına inanarak ve çalışarak bakabilir.

Tarot Falı Nasıl bakılır?

Tarot Falı oldukça iyi ve güzel fallardan biridir. Son zamanlarda yoğunlukla tercih edilen fallar arasında yer almaktadır. Zamanımızda Tarot falına oluşan ilgi ve alaka artmıştır. Tarot Falının tam olarak tarihi bilinmesede Günümüzün Falcıları, Astroloji uzmanları ve Tarot Falı bakanları tarot falının araştırmacıları ve meraklıları bu fal çeşidinin tarihini araştırmışlardır.

Orta çağın sonlarına doğru fal olarak kart desteleriyle ve gelişi güzel terkiplerle ortaya çıktığını belirlemişlerdir. Tarot falının oldukça çeşidi vardır. Bunlar arasında yer alanlardan bazıları: (Klasik tarot, Aşıklar tarotu, İtalyan ve Roman tarotu, Kısmet Tarotu,) Konunun uzmanlarından oluşan kimseler tarot falı’nın oyun kartlarıyla ortaya çıktığını söylemişlerdir. Kart desteleriyle oynanan oyunlar daha sonraları meraklı ve ilgili kişilerce fal olarak kullanılmaya başlanmıştır.
Bu fal çeşidini uzmanlık edinen kimseler fallara niyetlerle ve resimlerle yorumlar yapmaya

( Aşk hayatı, Evlilik, Para iş sağlık, Kısmetler dileklerin cevabı niyetlerin olup olmayacağı vs.) Konular hakkında yorumlar olur bir çok Tarot falı yorumcusu kartlara bakar ve bunlardan bahseder. Sitemizde fal bakma Hizmetleri bedava olarak hizmetinizdedir

başlamıştır. Tarot falları geleceği görmenin bir başka yönü ve eski bir kehanet yoludur. Tarot kartlarıyla geleceğe bakılır kartlara gelecek hakkında, sorular niyetler yöneltilir bu şekilde bakılır.

Tarot Falıma Bak

Bir Yorum

  1. salam mende bu kartlardan isteyrem hara ve nece sifaris verim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu