Yemek Tarifleri

Taş Gibi Yoğurt Yapılışı

Evinizin hijyeninde kalıp şeklinde yoğurt mayalamak isterseniz işte bu videomuz tam size göre demektir. Evde taş gibi yoğurt yapılışının gösterildiği Türkçe videoyu izleyerek, kalıp gibi yoğurt mayalamanın inceliklerini öğrenebilirsiniz. İçinde katkı maddesi bulunan hazır yoğurtlardan uzak durulmasını uzmanlar özellikle belirtiyor. Özellikle evde küçük çocuk var ise, çocuk gelişimine yardımcı olan yoğurt yapılışını, taş gibi yoğurt yapılışı ile sizlerde yapabilirsiniz.

Taş Gibi Yoğurt Tarifi

Yoğurt yapmak gerçekten çok zor bir olay. Yoğurt yapılışı için bir çok söylenti ve bir çok yöntem var. Zayıflamaya yardımcı, besleyici yoğurdu evinizde yapabilirsiniz. Denenmiş tam sonuç veren taş gibi yoğurt yapılışının adım adım gösterildiği Örgülerin ve Mutfağın Renkli Dünyası TubaSeven kanalından Alıntı Türkçe yapılış videosunu izleyerek sizlerde hemen evinizde bu yoğurdu yapabilirsiniz. Afiyet olsun.

Bir Yorum

  1. Tebrikler Hanımefendi. Gerçekten çok güzel bir şekilde tutmuş yoğurdunuz. Yalnız parmak testi ile değilde kaç derece olduğunu da belirtirseniz çok daha iyi olur. Çünkü herkesin sıcaklık duyarlılığı aynı olamayabilir.
    Ve sizi ikinci bir kez daha tebrik ederim. Çünkü tırnaklarınız yok. Teşekkür ile sağlıklı günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu