Moda

Tesettür Kınalık Modelleri

Düğününüzde romantik, uçuş uçuş bir gelinlikle Truvalı Helen kadar güzel görünebilirsiniz. Eklektik tasarımlar, göğsün altından genişleyen akışkan formlar ve saf güzelliği ön plana çıkaran gelinliklerle Grek tipi bir gelin olabilirsiniz. Tesettür kınalık modelleri 2016 yazının gözdeleri arasına girecek gibi görünüyor.

Düğününüzde güzel ve ışıltılı görünmek istiyorsanız,düğün öncesinde tesettür kınalık modelleriyle ilgili detayları sizin için bir araya getirdik.

Romantik dantellerle işlenmiş, bant ya da şeritlerle süslenmiş ve renkli aksesuarlarla tamamlanmış tesettür kınalık modelleri, Saçlarınızı iri dalgalar halinde açık bırakarak ya da bol bir örgüyle toplayarak dönemin havasını tam anlamıyla yansıtabilirsiniz.

İlkbahar ve yazın yapılan kır düğünleri için de en doğru seçim tesettür kınalık modellerini seçtik. Düğününüzde ve düğün öncesindeki kına gecenizde su gibi bir güzellikte süzülmek istiyorsanız, kabarık ve tarlatanlı modeller yerine derin göğüs dekolteli gelinlikleri ve kınalıkları tercih edebilirsiniz. Eğer kınalığınızda sık taş işlemeleri varsa gösterişli takılardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Küçük pırlanta küpeler ışığınızı artırmaya yetecektir.

Tesettür kınalığınızın kumaşı ne kadar kaliteli olursa, görünüşü de bir o kadar değişecektir. Özel bir kumaştan yapılmış tek kol askılı şık bir tesettür kınalık modeli doğru seçim. Güzellik ve doğallık arasında doğrudan bir bağ olduğunu düşünüyorsanız veya ışığınızı sadeliğinizden aldığınızı iddia ediyorsanız bu akım tam size göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu