Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

Bizce Gelinlik dünyasının en güzel ve şık gelinlik modellerine sahip olan strapless gelinlik modelleri, yine iddialı olmaya devam ediyor. Straplez gelinlik modasını yansıtan gelinlikler tüm genç kızların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Özellikle fil dişi renginde çalışılan ve tül kullanılarak hazırlanan straplez gelinlikle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Gelinliğin üstü drape tasarlanmıştır. Gelinliğin eteği belden itibaren kabarık bir görünümdedir. Etek kabarık tül şeklindedir. Etek uçlarında fırfır kullanılmıştır. Eteğin ön tarafında etek uçlarından bele kadar çıkarılan fırfır göğüs altında gül detayıyla birleştirilmiştir. Gelinliğin arkası çok şık bir tasarım olduğunu gösterir gibidir. Sırt bölgesi fermuar noktasında çapraz iplerle hareketlendirilerek eteklere kadar inen düğme detayıyla farklılık yaratılmıştır. Gelinlik hafif kuyruklu bir modele sahiptir.

Straplez gelinlik modelleri arasında en favori gelinliklerden birisi de yine fildişi çalışılan ve çok kabarık bir tül eteğe sahip olan gelinlik modelidir. Straplez Gelinlik yine straplez bir yakaya sahiptir. Göğüste taşlarla yapılan süsleme dikkat çekici ve zarif bir çalışmadır. Straplez Gelinlik üstü drapelerle hareketlendirilmiştir. Gelinliğin üst bölgesinde saten kumaş kullanılmıştır. Etek üzerine serpilen taşlar çok zarif durmaktadır.

Gelinliğin arkası da en az önü kadar dikkat çekicidir. Kuyruklu bir modele sahip olan gelinlik sırtta kapanma noktasında fermuar üzerine çalışılan düğmelerle şık durmaktadır. Uzun kuyruğu ile göz kamaştırıcı bir gelinlik modelidir. Bel ve eteğin simetrik birleşimi bir tarz oluşturmaktadır.

Beğenilen Straplez Gelinlik Modellerinden örnekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu