Oya Modelleri

Tığ Kelebek oya Modelleri Ve Yapımı

Bugün sizlerle tığ ile yapılan ve kolay yapılışı olan birbirinden değişik ve yeni tığ kelebek oya modelleri ve yapımını paylaşıyoruz. En yeni tığ oyası modellerini sizlerde kolayca yapabilin diye tığ kelebek oya modelleri ve yapımını anlatan Türkçe alıntı videolar ile paylaşıyoruz. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu yeni oya örnekleri bohçalarınıza çok yakışacak eminim. Tığ işi severlerin ilgisini çok çekecek, istenilen renklerde yapılan videolu tığ oya modelleri yapılışları ile karşınızda.

Tığ Kelebekli oya Modeli Ve Yapımı:

Bu model oya yapmaya yeni başlayanların kolaylıkla yapabileceği bir kelebek oyası modeli. Türkçe alıntı videoda adım adım yapılışı anlatılan bu tığ oyada kelebek aralarındaki genişliği istediğiniz gibi yapmak tamamen sizin zevkinize kalmış

Tığ Dolgulu Kelebek oya Model Yapımı:

Dolgulu kelebek oyası özellikle bu aralar çok aranan bir tığ işi oya modeli. Kelebek kanadından kelebek antenlerine kadar dolgulu olarak yapılan bu tığ dolgulu kelebek oya modelini yapmak isterseniz videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Tığ Küpeli Kelebek oya Modeli Ve Yapımı:

Benim en çok beğendiğim kelebekli oya modeli bu küpeli oya modeli. Düğünlerde gelin bohçalarında aile büyüklerine hazırlanan bohçalara bu oya modelini koyabilirsiniz. Rengarenk yapıldığında daha bir güzel, daha bir başka duran bu tığ oyasını yapmak isterseniz videoyu izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu