Yeni İğne Oyası Modelleri Türkçe Videolu

Yeni İğne Oyası Modelleri Türkçe Videolu
A+
A-

Tülbentleri baş tacı yapan birbirinden değişik ve farklı iğne oyası modellerinden sizler için seçtik. İğne oyası tekniği ile örülen bu birbirinden değişik oya modelleri rengarenk insanın içini açıyor. Çiçekli, güllü, papatyalı, yapraklı kısacası aklınıza gelebilecek bir sürü oya çeşidi. Benim annemde oyalı tülbentleri çok severek kullanır, helede boncuklu olanları. Rengarenk yapabileceğiniz gibi tek renkte yapabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri içinden Oyalar ile ilgili olan modellerden, Facebook ve netten alıntı olarak sizler için toparlamaya çalıştık. İğne Oyaları ve İğne Oyası Yazma, Yemeni, Tülbent, Namazlık, Baş Örtüsü, Tespih imamesi ve çeşitli şeyler için kullanabileceğiniz İğne İşi Oyalar, Turkish needle lace, iğne işi oya modelleri 2017
Çeyizlik Yeni İğne Oyaları arayan Çeyiz hazırlayan Genç bayanlar ve Annelerine Yöresel İğne Oyaları arasından seçtiğimiz Hatay İğne Oyaları, Trabzon İğne Oyaları ve Çeşitli yörelere ait iğne ile yapılan Oyalar. Anlatımlı İğne Oyaları için daha önce sitemizde paylaşılmış olan İğne Oyaları sayfalarına baktığınızda çeşitli amaçlar için kullanılan Oya Modelleri Türkçe videolu Açıklamalı İğne Oyası yapılışını görebilirsiniz.

Özellikle çeyizlerde çok kullanılan değişik oya modellerinden seçtiklerini umarım beğenirsiniz. Yazmanız varsa bu oya modellerinden birini yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Birbirinden değişik ve yeni oya modellerini ve oya yapılışlarını sitemizde bulabilirsiniz. En eski oya modellerinden en yeni oya örnekleri kadar birbirinden değişik ve yeni oya modelleri sitemizde var. Yazma uç modellerinin içinden en yeni yazma ucu modelleri son zamanlarda iğne oyası ile yapılan modellerden. Bu iğne oyasından yapılan uç dantelleri ve oya modelleri son zamanlarda çok moda.

https://www.youtube.com/watch?v=Uh10W-H3xco

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.