Lif Modelleri & Örnekleri

Yeni Lif Örnekleri

Lif Modelleri: Sitemizi kurup sizlere paylaşım yapmaya başladığımız zamandan bu yana sürekli anlatımlı örgülerden en yeni lif örneklerini takip ederek sizlere en yeni el örgüsü modelinin her çeşidini paylaşmaya çalışıyoruz. Çeyizlik örgülerden , bebek örgülerine kadar, yaratıcı bir çok fikri sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerden gelen istek doğrultusunda genellikle anlatımlı resimli yapmaya çalışıyoruz bu paylaşımlarımızı.

Uzun zamandır birbirinden değişik bir çok lif örneğiniz sizlerle paylaştık. Bu el örgüsü lifleri bir arada bir galeride toplamaya kara verdik. İstediğiniz modeli çabuk bulabilmeniz, site içinde uzun aramalar yapmayıp aradığınıza hemen ulaşabilmeniz için bu daha iyi oldu. İstediğiniz modelin üzerine tıklayarak el örgüsünü büyüterek modeli daha yakından görüp istediğiniz renklerde ve boyda yapabilirsiniz. Özellikle annelerin çeyizler için yaptıkları bu modellerin içinde yıldız lif yada hayvan motifli olanları çok beğenilmekte. Doğanın her şeyini el örgüsüne döken bayanlar çiçekli değişik modelleri de yapmayı unutmamış.

Sitemizde yüzlerce bulabileceğiniz çeyizlik, bohçalık yada günlük kullanabileceğiniz liflere bir kaç yeni örnek daha. Mantarli lif modeli son zamanlarda gördüğüm değişik lif modellerinden,diğer bir lif modeli ise ilk bakışta kına gecesini hatırlayan mum lif modeli gerçekten çok güzel. Son senelerde çanta lifler çok moda bizim sizler için seçtiğimiz çanta lif çok değişik bir lif modeli. Civcivli lif modelleri hayvanlı lif modelleri içinde en güzel ilf örneklerinden.  Değişik şekillerde,kalpli lif modeli,çiçekli lif modelleri son zamanların en çok beğeni toplayan lif modellerinden. Ayrıca ekranların en sevilen kadın programını yapan derya baykal lif modellerinin en yeni ve değişik modellerini sizler için seçtik, İstediğiniz lif örneğinin üzerine tıklayarak büyütebilir, daha yakından inceleyebilirsiniz.

Yeni Lif Örneği Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu