Kapat
  • PAYLAŞ

Parmaksız Eldiven Yapılışı

Deryanin Dunyasi Parmaksiz Eldiven Yapilisi

Havalar soğudu artık kış geliyor. Eldivenleri çıkartma zamanı geldi.Evdeki artık iplerden bile öre bileceğiniz parmaksız eldiven fazla ip yemiyor. Uzunluğuna sizin karar vereceğiniz bu parmaksız eldiveni tek renk olarak ta yapabilirsiniz.İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz parmaksız eldiven,gerçekten çok şık. Bu gün derya baykal ın programı deryanın dünyasında sibel hanım ın yaptığı parmaksız eldiveni çok beğendim. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu eldiveni iki şiş ile yapıp,kenara dikiş yapıyoruz.

Bu yazıda neler var?

Parmaksız Eldiven Yapılışı:

Değişik kazak örneğinden yapılmış parmaksız yani sadece baş parmağı yapılan bu değişik ve inanılmaz şık eldiveni çok beğendim. Aynı modelden yapılmış bere modellerini ve atkı modellerini de siztemizde bulabilir ve takım haline getirebilirsiniz. Şemalı resim ile istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kış için bayanların istedikleri renkte yapabilecekleri harika bir eldiven örneği.

Baykuş Eldiven Yapılışı:

Son senelerin en moda örgü tekniklerinden örerken yapılan baykuş modeli. Son zamanlarda bu örgü baykuştan pek çok model yapıldı. Bere modellerinde de çok kullanılan baykuş modelinden yapılmış bu değişik ve şık eldiven modelini ister büyükler için ister küçükler için yapabilirsiniz.

Yapımı Kolay Eldiven eldiven:

Yapımı kolay, tığ ile örülen, aksesuar olarak da kullanılabilecek parmaksız eldiven modeli. Kışında Kullanabilirsiniz tabi ama sadece görüntüden ibaret olacaktır :) iki renk olarak da örebilirsiniz. Herzaman ne diyoruz? ; sizin hayal gücünüze kalmış :)

“Parmaksız Eldiven Yapılışı” üzerine 1 yorum

  1. yaren engin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir