Tunus Bebek Battaniyesi Modelleri ve Video yapılışı

Tunus Bebek Battaniyesi Modelleri ve Video yapılışı
A+
A-

Anlatımlı bebek örgülerinin en yeni örneklerini genellikle videolu bebek örgüleri yapılışı olarak paylaşırken en yeni örnekleri de sizler için takip ediyoruz. Daha hafta olmadı bu örnek çıkalı ve bende sizlerle videolu yapılışı ile paylaşmak istedim. Oldukça şık olan bu battaniyeyi tunus işi yani uzun şiş ile yapılan göçmen örgüsü olarak bilinen örgü tekniği ile yapıyoruz. Orta kısımlarına çiçek yapılmış gibi duran bu bebek battaniyesi videolu paylaşımın renklerini sizler çocuğunuzun cinsiyetine uygun olan renk seçimleri ile yapabilirsiniz.

Birbirinden değişik, farklı bebek battaniyesi başta olmak üzere yatak örtüsünden paspas, halı yapabileceğiniz bu değişik modeller birbirinden hoş ve şık. Özellikle leylekli bebek battaniyesini çok beğendim.

Elinizde kalan parça ipleri değerlendirirken değişik modellerden torununuza, çocuğunuza battaniyesinden yatak örtüsüne yada sakallı ip ile yapacaklar için halı kilim modeli olabilecek bu örnekler görülmeye değer. Bebekler daha doğmadan bebek hazırlıklarına başlanır. El emeği örgülerin yerleri hem çok başka hem de kalıcıdır. Bebekler için bence en güzel yapılabilecek örgülerden en güzeli bebek battaniyesi modelleridir. Tığ ile yapılan bebek battaniye modellerinden şiş kadar 2014 bebek battaniyesi modellerini sizler le paylaşmak istedim.Tığ İşi Örgü Modelleri modelli birbirinden şık ve her renkte. geçen senenin en gözde ve 2014 ve 2015 yıllarının en güzel modelleri bir arada.

Renkli yapabileceğiniz gibi tek renkten yada sakallı iplerden yapabileceğiniz bu battaniye şemalı anlatımı ile hiç zorlanmadan öreceğinize eminim. İstediğiniz kadar çok renkte yapabileceğiniz bu harika battaniyenin şemalı yapılışı resimlerde. tunus İşi Bebek Battaniyesi olan bu değişik bebek battaniyesi modelini çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Tunus işi örgü tığ ile yapılan çok kolay bir örgü tekniğidir. Bu örgüyü bilmeyenler buraya tıklayarak ayrıntılı resimler ile kolayca öğrenebilirler. Bu battaniyeyi bende oğlum için yapmıştım. Bebek battaniyesi modelleri arasında Tunus İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı modellerinin yeri çok başkadır.

Yorumlar

  1. Nida dedi ki:

    Battaniye cok guzel olmus.yalniz part 4 yok video da 4.sira nasil olacak acaba