3 Adımda İncili Bebek Patik Yapılışı

3 Adımda İncili Bebek Patik Yapılışı
A+
A-

Havalar soğudu bebekler için yapılabilinecek en kullanışlı örgülerin başında bebek patik ve bebek yelek modelleri gelmekte. Yapılışı kolay ve şık 3 adımda incili bebek patik yapılışı ile karşınızdayız.

Patik örmesini bilmeyenlere biz 3 adımda öğretiyoruz. Şiş ile kısa zamanda açıklamalı resimleri takip ederek, bu bebek örgüsünü sizlerde yapabileceksiniz. Patiğin yapılışını daha kolay anlamanız için sizlerle resimli olarak paylaşmak istedim. Kalan parça iplerinizi değerlendirmek için bile örebileceğiniz patiğin, 3 adımda incili bebek patik yapılışı sizlerle.

Küçük bebeklerde çok kullanılan patik örneklerinden olan bu patiği yünlü iplerden örerseniz, bebeğinizin ayakları hiç üşümez. İnci ve pullarla süslenen bu bebek örgüsünü, sizler sade de yapabilir. 3 adımda incili bebek patik yapılışı ile bu patiği kolayca yapabilir, hem kız bebekler için hemde erkek bebekler için kullanabilirsiniz. Bebek hazırlığı yapanların ilk olarak yaptıkları örgü bot patik modelinden. Kız bebek patik modellerini süslemek inciler ile boncuklar ile süslemek patiğin güzelliğine güzellik katıyor.
Kolay gelsin.

3 Adımda İncili Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.