Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

Ahududulu İki Taraftan Düğmeli Kullanışlı Yeni Doğan Bebek Yelek Modeli

Her iki tarafı düğmeli olarak örülen, bu sebepten dolayı da süveter gibi görünen kolay ve kullanışlı bebek yelek örneğini, herkes çok beğenecek. Bilinen modellerden son derece değişik olan ahududulu örnekle yapılan bu gösterişli ve kolay örgü modelini herkes örmeli. Dilediğiniz renklerde örebileceğiniz. Kız bebek yelek örneği daha çok kız bebeklere yakışan şiş örgü modellerinden bir tanesi.
Yapılışında şiş kullanılan ve taban kısmında da lastik örgü olarak sürekli düz örülerek yapılan, tor örgü tercih edilen, şiş örgü modelini denemek için zaman kaybetmeyin derim. Her yaştaki çocuk ya da bebek için yapabileceğiniz modeli, uygularken ilmek sayılarını ayarlayarak, örmeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız örgünün üzerinde kullanılan ahududu modeli sayesinde, kendinden kabartmalı olarak yapılan bir örgü tekniği. 1 yaşındaki bebek için yapacaklar en fazla 1 tane ip kullanarak bu güzel örgüyü örebilirsiniz.
Kenar kısımlarında kullanacağınız düğmeleri ise, bebeklere uygun olarak, değişik şekillerde tercih edebilirsiniz. İsterseniz bebek görmelerini de hediye olarak götürebilirsiniz. Herkesin beğeneceği bebek yeleğini sipariş alıp örerek, para da kazanabilirsiniz. Şiş örgü bebek örgüleri yapmaya sevenlerin, hemen denemesi gereken, hem görüntüsüyle hem yapılışında kolaylığıyla dikkatleri çeken, bu güzel örneği herkes örebilir. Şimdiden kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: Tereddütsüz Her Örgüde Kullanacağınız Yelek Modeli

Ahududulu İki Taraftan Düğmeli Kullanışlı Yeni Doğan Bebek Yelek Modeli 1

Ahududulu Yeni Doğan Bebek Yelek Örneği Malzemeler

  • 4 no şiş
  • 1 adet bebek ipi
  • Makas
  • 4 tane düğme

İki Taraftan Düğmeli Kullanışlı Bebek Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak: hadiörsene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu