Güzellik

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Brezilya Fönü ile Saçlarınız Daha canlı ve daha parlak bir görünüme sahip olacaktır.  Brezilya fönünün kalıcılık etkisi saçın ne kadar çok yıpranmış olmasına göre değişiyor.  Örneğin çok yıpranmış bir saçta yaklaşık 6 ay kadar saçta kalıyor, ancak az yıpranmış saçlarda ise 4-5 ay kadar bir etkisi vardır.

Saç tellerinizde perma, röfle gibi işlemlerden yanmış ise, saç tellerinizde ciddi yıpranmalar oluşmuşsa bu sayede daha parlak daha canlı bir saça sahip olacaksınız ve saçlarınızın daha kalın ve sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Banyodan sonra saçlarınıza krem  uygulamadan, tarak sürmeden bile saçlarınızı elinizle tarayacak kadar sağlıklı saçlara sahip olursunuz. İsterseniz brezilya fönünü 3 ayda bir 2 ayda bir de uygulayabilirsiniz,  ancak normal şartlarda 5 ayda bir uygulayabilirsiniz.

Brezilya-FonuSaçlarınız çok yıpranmışsa bu uygulama ile saçlarınız daha sağlıklı bir görünüm sağlayacaktır çevrenizdekilerin de gözünden kaçmayacaktır bu değişiklik!

Brezilya fönünün fiyatları 300 ile 1000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatta malzemenin kalitesi, profesyonel iş gücü kullanılarak uygulanır. Brezilya fönünü evde uygulamak mümkün değildir, her kuaföre değil bildiğiniz, tanıdık kaliteli kuaförlere başvurursanız mükemmel sonuçlar alacaksınız !

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu