Değişik Bebek Şapkaları

Değişik Bebek Şapkaları
A+
A-

Kış geldi ve bebekler için özellikle bere modelleri gündeme geldi yine. İstediğiniz şekillerdeki yeni bere modellerini anlatımlı olarak sizlerle paylaşıyoruz. Kulak koruyucu olan modeller soğuk havalarda çocuklarımızı daha sıcak tutacaktır. Hem kız çocuklar için, hemde erkek çocuklar için yapılabilecek pek çok modeli bu galeride toplayıp sizlerle paylaşmak istedim. Genellikle şiş ile yapılan bu örneklerin tığ ile yapılan anlatımlı bebek örgülerinin de en yeni örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Değişik Bebek Şapka Modelleri

Diğer Bebek Bere Modelleri

Bebekler için yapılmış birbirinden değişik ve farklı son yılların en beğenilecek bebek beresi modellerinden beğeneceğiniz için yapabileceğiniz harika ve değişik bir çok bebek beresi modelleri.

Yorumlar

  1. admin dedi ki:

    alt kısımdan başlanıp lastikten sonra istenilen boyda örülüp,ilmekler 6 yada 8 parçaya bölerek kesme işlemi yapılır. Yapacağınız bebeğin baş çevresini ölçerek istediğiniz bebek yada çocuk için yapabilirsiniz.

  2. ayşe dedi ki:

    https://renklihobi.com/degisik-bebek-sapkalari/ linkteki modellerin nasıl yapıldığını yazabilirmisiniz? Bide yaklaşık kaç yaş veya aylık bebekler için onu da yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler