Göz Altı Morlukları İçin Maskeler

Göz Altı Morlukları İçin Maskeler
A+
A-

Göz altında oluşan morluklar bir yüzde bence en önemli sorunlardandır. Yaşınızı daha da büyük göstermesi,cildi yaşlı ve yorgun göztermesini ne yaparsanız yapın göz altınızı istediğiniz kadar kapatmaya çalışın Göz Altı Morlukları İçin  yapılması gereken en iyi şey kökten çözümdür. Göz Altı Morlukları İçin Maske uygulamak kesin çözümlerdendir. Sağlık problemleri dışındaki bütün Göz Altı Morluklarını bu vereceğimiz 2 ayrıGöz Altı Morlukları  maske tarifleri gerçekten işe yarıyor ve denenmiş tariflerdir. sivilce lekelerinden , sararmış mat görünen cildinizden kurtulmak için harika çözüm olan bu maskelerin hem malzemeleri ucuz ve az hemde uygulaması çok kolay. Özellikle Göz Altı Morlukları İçin Maskelerde  Bal kabağı maskesi cildi gerginleştirir ve ciltte oluşan lekeleri göz altı morlukları daha önceden sıkılmış ve iz yapan sivilce lekelerini kapatmada en iyi çözüm bal kabağı maskesidir.

Göz Altı Morlukları İçin Maske 1 :

  • 3 çay kaşığı at kestanesi
  • 1 çay kaşığı ozon yağı,
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı at kestanesi yağı

Göz Altı Morlukları İçin Maske 2:

  • 1 kaşık  bal kabağının çekirdeği
  • 1 orta kaşık  süt
  • yarım kaşık bal

Göz Altı Morlukları İçin Maske Hazırlanışı,
göz altı morlukları için maske yapımı için birinci tarifi karıştırıp göz bölgesine sürüp bekletiyoruz haftada 3 kez yapılabilir bu Göz Altı Morlukları İçin Maske tarifi.

Göz Altı Morlukları İçin Maske 2 de ise bal kabağı çekirdeklerini bir havanda iyice ezin sonra üzerine diğer malzemeleri ekleyip maskeyi hazırlıyoruz. hazırladığınız bu karışımı buz dolabında 2 veya 3 saat bekletin sonra oluşan bu maskeyi göz çevrenize uygulayın göz altı morluklarınız için zararsız tamamen doğal olduğundan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz bu Göz Altı Morlukları İçin Maske tariflerini.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.