İki dakikada diş beyazlatma yöntemleri

İki dakikada diş beyazlatma yöntemleri
A+
A-

Dişlerin beyazlığı ister bayan olsun ister erkek herkes için gerçekten önem taşıyan bir konu. Sağlığın yanında konuşurken yada gülerken hemen göze çarpan ve dikkat çeken dişlerinizi hiç bir yan etkisi olmayan iki ayrı denenmiş doğal yöntem ile temizleyebilirsiniz. Bunlardan biri faydası saymakla bitmeyen Türk kahvesi ve limon – karbonat karışımı.
İşte tarifler:

İçindekiler

Türk kahvesi İle Diş Beyazlatma

Kap içine alınan kahveye diş fırçasını daldırıp, bol Türk kahveli fırça ile dişlerinizi en az iki dakika boyunca fırçalayıp, bol su ile ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Düzenli olarak 1 hafta yapılan bu yöntem sonunda dişlerinizin daha beyaz olduğunu, düzenli fırçalandığı takdirde kolay kolay sararmadığını da göreceksiniz.

Limon ve Kabartma tozu ile diş beyazlatma

Bir kaşık limon suyu ile bir kaşık kabartma tozunu bir kap içine alıyoruz. İkisini birbirine iyice karıştırıyoruz. Karışımı peçete yardımı ile dişlere buluyoruz. Bu durumda yatar pozisyonda 2 dakika kadar bekletiyoruz dişlerde. Sonra bol su ile duruluyoruz. Bu yöntemin bazı çok çok hassas diş etlerinde kanama yapma durumu olabilir bunu bilin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.