İnci Tozu Maskesi

İnci Tozu Maskesi
A+
A-

İnci tozu cilt üzerinde önemli derecede etki yaratır ve her cilt tipine uygundur. İnci tozu cildin ihtiyaç duyduğu protein , mineraller, aminoasitleri bulundurması sayesinde cildinizin canlılığını arttırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve kırışıklığın önlenmesini yardımcı olur. Peki bu kadar cilt bakımını sağlayan inci tozu maskesi nasıl yapılır.

İnci Tozu Maskesi Nasıl Yapılır : 
-Yarım yumurta akını iki çay kaşığı inci tozu ile karıştırın. Homojen bir görünüm elde edene kadar karıştırmalısınız.
– Karışımı yüzünüze iyice yedirin göz çevrenize değdirmemeye dikkat edin.
– 15 dakika kadar beklettikten sonra yüzünüzde kalmayacak şekilde ılık su ile durulayın.

İnci tozu maskesini uyguladıktan sonra en az yarım saat bir saat içerisinde makyaj yapmayın. Cildinizi dinlenmeye bırakın, gözeneklerin hava almasını sağlayın.

İnci bakımı maskesini daha iyi sonuç almak için haftada bir veya iki kez uygulayın. Ebru Şallı ’nın kullandığı bu maske cildi derinlemesine temizler, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. İnci tozunun yüzde yüz saf inci tozu doğal malzeme olmasına dikkat edin. Markasız ürün almamaya dikkat edin.

İnci tozu ile yapılan ürünler, her cilt tipine uygun kullanılmak için nemlendirici kremlerde inci tozu içeren nemlendiriciler, inci tozu içeren yüz temizleme sütü , göz jeli inci tozlu göz kremi inci tozu aynen insan cilt yapısı gibi mineral yapısı vardır. Kolojen yapısıyla protein içerir ve daha canlı bir cilde kazanmanızı sağlar Ebru şallının da kullandığı bu inci tozu maskesi tamamen doğal olup tüm cilt tipi için uygundur bu maskeyi uyguladıktan sonra yüzünüze nemlendirici sürdüğünüzde daha yumuşak bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.