Okul Öncesi Kardan Adam Etkinlikleri

Okul Öncesi Kardan Adam Etkinlikleri
A+
A-

Küçük çocuğunuz kız yada erkek olsun, ister okula gitsin ister gitmesin okul öncesi kardan adam etkinliklerini çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Her çeşit yaratıcılığa uygun üç ayrı kardan adam yapılışı ile karşınızdayız.

Okul öncesi kardan adam etkinlikleri çocuklar ana sınıfına bile başlamadan evde büyüklerle vakit geçirmek ve çocuğun beyin ve el gelişimi için tercih edebileceğiniz harika bir proje. Sizler için yapılışı oldukça kolay ve malzemesi az olan evinizde olan malzemelerle yapabileceğiniz okul öncesi kardan adam fikirlerini hazırladık. Daha öncede sizlerle okul öncesi kış evi ve parmak kuklayı nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak paylaşmıştık. Sitemizde daha birçok çocuk aktivite fikrini bulabilirsiniz.

Kağıttan Okul Öncesi Kardan Adam Etkinliği

Bu proje için size tek gereken kartından kağıt. Kartondan gösterildiği renklerde ve şekilde kesilir. Yapıştırıcı yardımı ile yapıştırılarak kardan adam şeklini alır. Son olarak göz ve ağız çizilerek kağıttan kardan adam etkinliği tamamlanır.

Yumurta Kutusundan Kardan Adam Etkinliği

Bu projeyi daha kolay yapabilmeniz için videolu yumurta kutusundan kardan adam yapılışını paylaşıyoruz. Kısa zamanda yapılan bu projede çok az malzeme ile yapılmakta.

Yumurta Kutusundan Kardan Adam Etkinliği Malzemeleri

  • Siyah beyaz boya
  • yumurta kutusu
  • kollar için el işi teli


Şişe Kapağından Kardan Adam Yapılışı

Çok değişik ve isterseniz süs olarak asabileceğiniz bir okul öncesi kardan adam aktivitesi. Tek yapmanız gereken belirtilen malzemeleri resimdeki gibi yerlerine yapıştırmak.

Şişe Kapağından Kardan Adam Malzemeler

  • 3 tane şişe kapağı
  • 15 cm kurdele
  • düğme
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.