Özel Tasarım Bebek ve Lohusa Ürünleri

Özel Tasarım Bebek ve Lohusa Ürünleri
A+
A-

Bebek bekleyen heyecanlı anne adayları için Özel Tasarım Bebek ve Lohusa Ürünlerinin en yeni ve kaliteli kumaş seçeneği ile alabileceğiniz harika modelleri ile karşınızdayız.

Lohusa Sepeti

Lohusa sepeti anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanır. Öncelikle şık bir lohusa sepeti hazırlatılıp içine bebek için yenidoğan takımlarını koyarak işe başlanır.

Lohusa Sepetinde Olması Gerekenler:

Bebek için  bebek bezi, ıslak mendil, anne için 1 adet gecelik , 1 adet pijama takımı ayrıca sezaryen doğum için takım sayısı arttırılır, sabahlık sepette bulunmalıdır.En az 2 adet iç çamaşırı ve emzirme sütyeni, emzirme atleti gibi çamaşırlar bulunmalıdır. Doğum sonrası için korse, günlük ped lohusa sepetinde olmalıdır. Ayrıca anne için ve bebek için özel tasarın terlik, lohusa tacı, özel tasarım bebek ürünleride bulunmalıdır lohusa sepetinde.

Lohusa Taç Ve Terlik

Artık bebeğin cinsiyetine göre doğum öncesinde doğum hazırlıkları yapılmakta.  Erkek bebek için mavi başta olmakla birlikte uygun renklerde, kız bebekler içinde pembe ve kırmızı başta olarak  lohusa tacı ve lohusa terliği hazırlanmakta. Bizde sizlere fikir olması için seval’im bebe nin bazı ürünlerini  paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.